skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کارگاه‌های مجازی «سواد بازی» ویژه والدین برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با هدف ارتقا سطح آگاهی والدین در خصوص بازی‌های ویدئویی کارگاه‌های آموزشی مجازی برگزار می‌کند.

به گزارش اداره ارتباطات و امور بین‌الملل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، براساس برنامه‌ریزی انجام شده این کارگاه‌ها علاوه بر پخش از پلتفرم آموزشی انستیتو به صورت همزمان درکانال مدرس بازی‌سازان فردا در شبکه شاد هم استریم می‌شود و خانواده‌ها می‌توانند از این امکان برای بهره‌گیری از محتوای ارائه شده در این کارگاه به صورت رایگان نیز استفاده کنند.
این کارگاه‌ها قرار است در سه فصل برگزار شود. فصل نخست آن با عنوان مجموعه کارگاه‌های «سواد بازی»، با همکاری انستیتو ملی بازی‌سازی و مجموعه رسانه‌ای فهم بازی وابسته به معاونت آموزش و هدایت فرهنگی بنیاد ملی بازی رایانه‌ای، در چهار جلسه برگزار می‌شود.

از جمله محورهای اصلی این دوره آموزشی می­‌توان به «معرفی روش‌های آگاهی پیدا کردن از محتوای بازی»، «راهنمایی­‌هایی برای نحوه نظارت و قاعده‌­مندسازی  فرزندان به بازی‌های ویدئویی»، «دلایل جذابیت بازی­‌ها برای فرزندان»، «آشنایی با فرصت‌های تربیتی که بازی‌های دیجیتال در اختیار والدین می­‌گذارند»،« آنچه والدین باید درباره انواع پرداخت هزینه برای بازی­‌های دیجیتال بدانند» و «ملاحظات مهم درباره پرداختن فرزندان به بازی‌های آنلاین» اشاره کرد.

کارگاه‌های «سواد بازی» از تاریخ ۱۱ آذرماه، روزهای سه‌شنبه ساعت ۱۷ تا ۱۹ در چهار جلسه دو ساعته به صورت مجازی برگزار می­‌شود. متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام رایگان، می‌­توانند به وبسایت انستیتو ملی بازی‌سازی مراجعه کنند.

http://pvst.ir/900

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو