skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

رویداد «مسیر درست کارآفرین شدن» به مناسبت هفته کارآفرینی برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱ آذر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شتاب‌دهنده «دیموند» به مناسبت هفته کارآفرینی پنجشنبه ۶ آذرماه پنلی تحت عنوان «مسیر درست کارآفرین‌شدن» به صورت آنلاین برگزار می‌کند. در این پنل قرار است به چالش‌های آموزشی موجود در حوزه کارآفرینی و راه‌حل آنها پرداخته شود.

به گزارش روابط عمومی دیموند، این پنل با حضور نمایندگانی از سیاست‌گذاران کارآفرینی، کارآفرینان، فضاهای کاراشتراکی، مراکز رشد و شتابدهنده‌ها برگزار می‌شود. در این پنل که در پلتفرم ایسمینار برگزار خواهد شد، مخاطبان با دغدغه‌ها و تجربیات کارآفرینی بزرگترین کارآفرینان ایران آشنا خواهند شد. آنها همچنین شاهد به چالش کشیدن روش‌ها، سیاست‌ها، نقاط ضعف و قوت هر یک از نهادهای فعال در حوزه آموزش کارآفرینی خواهند بود.

براساس این گزارش، آموزش کارآفرینی به یکی از مهمترین و گسترده‌ترین فعالیت‌ها در دانشگاه‌ها تبدیل شده است و بسیاری از مراکز آموزشی از جمله نهادهای آموزش عالی در ایران  اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی در این زمینه کرده‌اند؛ اما به نظر می‌رسد نتایج این دوره‌ها با انتظارات ذینفعان همخوانی لازم را ندارد.

از سوی دیگر مؤسسه‌های آموزشی جهت بهبود وضعیت آموزش‌های ارائه شده نیازمند شناسایی موانع و چالش‌های پیش‌روی آموزش کارآفرینی هستند از همین رو شتاب‌دهنده دیموند با برگزاری این پنل قصد دارد فرآیندهای آموزش کارآفرینی ایران بهبود دهد. متقاضیان شرکت در این سمینار آنلاین می‌توانند از طریق سایت ایسمینار اقدام به ثبت‌نام در آن کنند.

 

 

http://pvst.ir/8zw

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو