skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

رویداد آنلاین بازی‌سازی «جیتوپیا۲» برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲۸ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

رویداد بازی‌سازی «جیتوپیا۲» با هدف شبکه‌سازی و به اشتراک‌گذاشتن تجربیات ۷ آذرماه به صورت آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی مایکت، رویداد «جیتوپیا۲» به طور تخصصی به بازی موبایلی در اندروید می‌پردازد. این رویداد برای دورهم جمع شدن فعالان اکوسیستم بازی‌سازی اندروید در ایران طراحی شده است. هدف جیتوپیا این است که در مدت کوتاهی تجربیات و نکات مهمی را به اشتراک بگذارد و به توسعه‌ این صنعت در ایران و بازی‌های ایرانی کمک کند. همچنین برای شبکه‌سازی و آشنایی افراد متخصص با یکدیگر و البته تازه واردان این حوزه هم جیتوپیا با برگزاری کارگاه‌های آموزشی شرایط شبکه‌سازی و آموزش را فراهم کرده است.

صنعت بازی موبایلی در حال حاضر ارزشی حدود ۵۴ میلیارد دلار دارد. برای ورود به این بازار به عنوان طراح، متخصص فنی، منتقد، آنالیزور یا حتی یک بازیکن حرفه‌ای، نیازمند ارتباط با افراد مختلف و درک گسترده‌ای از جایگاه‌های شغلی این حوزه هستیم. یکی از راه‌های شناخت بهتر بازی و بازی‌سازی و البته شناخته شدن در این حوزه، شرکت در رویدادهاست.

این دور از رویداد جیتوپیا به طور کاملا آنلاین و توسط مایکت برگزار می‌شود. این رویداد شامل ۴ سخنرانی ۲۰ دقیقه‌ای، یک پنل تخصصی با موضوعASO ،  دو ورکشاپ در حوزه فنی بازی‌سازی و ۲ اجرای سرگرمی برای تنفس است. متقاضیان برای شرکت در این رویداد از طریق این لینک ثبت‌نام کنند.

رویداد آنلاین بازی‌سازی جیتوپیا۲

http://pvst.ir/8zc

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو