skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چهارمین همایش ملی معماری سازمانی در دانشگاه تهران برگزاری می‌شود

تحریریه پیوست

۱۴ آبان ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

چهارمین همایش ملی معماری سازمانی با هدف رونمایی از رویکردها و فناوری‌های نوین و ایجاد بستر تبادل دانش و تجارب میان جامعه معماری سازمانی با همکاری دانشگاه تهران و انجمن انفورماتیک برگزار می‌­شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان نظام صنفی رایانه‌ای تهران، علی کمندی، دبیر این همایش در تشریح برنامه‌های این همایش گفت: «برنامه­‌های همایش شامل سخنرانی صاحب‌نظران داخلی و بین‌­المللی، برگزاری کارگاه­‌های آموزشی، برگزاری مسابقه معماری سازمانی، ارائه مقالات منتخب و برگزاری نشست­‌های تخصصی است. البته امسال به ­دلیل شرایط پاندمی کرونا همایش به­ صورت مجازی برگزار می­‌شود.»

او ادامه داد: «برگزاری همایش به صورت مجازی فرصتی است تا مخاطبان از خارج از کشور یا در شهرستان‌ها نیز به راحتی بتوانند در همایش شرکت کنند. در همایش امسال تعداد بیشتری سخنران از خارج از کشور حضور دارند.»

به گفته کمندی چهارمین همایش معماری سازمانی روز ۲۱ آبان ماه برگزار می‌شود و کارگاه‌­های آموزشی از تاریخ ۱۷ تا ۲۲ آبان‌ماه به­ صورت موازی برقرار خواهد بود. او همچنین بیان کرد: «سخنران مراسم افتتاحیه هم آقای رضا باقری‌اصل، دبیر شورای اجرایی فناوری اطلاعات به عهده خواهد داشت.»

در این همایش همچنین نشست‌های تخصصی برگزار می‌شود. در نشست بیمه که به همت پژوهشکده بیمه جمهوری اسلامی برگزار می‌شود، راهکارهای استفاده از ظرفیت فناوری‌های نوین و معماری سازمانی در شرکت‌های بیمه مطرح خواهد شد. همچنین در نشست تخصصی وزارت نیرو، تجربیات به کارگیری معماری سازمانی در مجموعه وزارت نیرو مورد بحث و تبادل نظر قرار می گیرد.

http://pvst.ir/8x5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو