skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اختتامیه مراسم ابربازی آنلاین برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۱۳ مهر ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

اختتامیه رویداد ابربازی

مراسم اختتامیه‌ و داوری رویداد مسابقه‌ ابربازی، ۲۰ مهرماه به‌شکل آنلاین برگزار می‌شود.

به گزارش روابط‌عمومی ابر آروان، سه تیم برتر این مسابقه در مجموع ۵۰۰ میلیون جایزه‌ نقدی از سمت بانک پاسارگاد و هلدینگ فناپ دریافت می‌کنند. هم‌چنین مجموعه‌ شناسا در همکاری با شتابدهنده‌ی تریگ‌آپ، تا سقف ۱۰ تیم را با ارزش بیش از ۱/۵ میلیارد تومان وارد مرحله‌ی سرمایه‌گذاری و شتابدهی خواهند کرد. در این رقابت بیش از ۱۴۰۰ نفر در حوزه‌های برنامه‌نویسی، دیجیتال مارکتینگ، طراحی و توسعه‌ی کسب‌وکار ثبت نام کرده بودند که پس از ارزیابی و انجام چالش، ۲۳۳ نفر وارد مرحله‌ تیم‌سازی شدند. درنهایت از میان ۲۰ تیم تشکیل شده، ۱۴ تیم توانستند با تولید محصول اولیه به مرحله‌ی پایانی داوری برسند.

محصولات ابری که این ۱۴ تیم در تلاشی شش ماهه و با هدایت و همراهی ابر آروان تولید کرده‌اند، در حوزه‌های پلتفرم ویدیو، مدیریت سرمایه انسانی، محتوا و دیجیتال مارکتینگ، اینترنت اشیا، ذخیره‌سازی اطلاعات و پلتفرم‌های ابری است.

نخستین مراسم ابربازی به منظور تولید محصولات ابری با حمایت ابرآروان برگزار شده است. به علت شیوع ویروس کرونا تمامی مراحل این رویداد مانند ثبت‌نام و رقابت به‌صورت آنلاین برگزار شده است و حالا مراسم اختتامیه و داوری آن نیز قرار است به همین شکل برگزار شود. قرار بود در تاریح ۳ مهرماه نتایج نهایی این رویداد اعلام شود اما احتمالا به دلیل مشکلاتی که بیماری کویید ۱۹ به وجود آورده این مراسم به ۲۰ مهرماه موکول شده است.

متقاضیان برای حضور در این مراسم می‌توانند از طریق ایوند اقدام به ثبت‌نام کنند.

http://pvst.ir/8qt

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو