skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

دومین رویداد سکوی پرتاب «۱۰۰ استارت‌آپ» برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲۵ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

دومین رویداد سرمایه‌گذاری سکوی پرتاب مجموعه « ۱۰۰ استارت‌آپ»، پنجشنبه ۲۷ شهریورماه با حضور ۵۰ تیم در مرکز رویدادهای سلام برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی ۱۰۰ استارت‌آپ،برای جذب سرمایه پیشتر در مرحله غیر حضوری، ۶۰۰ تیم استارت‌آپی طرح‌های خود را برای «۱۰۰ استارت‌آپ» ارسال کردند، تا بعد از بررسی اولیه و برگزاری چندین جلسه داوری مجازی با حضور فعالان اکوسیستم استارت‌آپی به رویداد حضوری سرمایه‌گذاری راه پیدا کنند. ۵۰ تیم به مرحله حضوری راه‌یافته‌اند و آنها پنجشنبه ۲۷ شهریورماه باید در رویداد حاضر شده و توسط داوران مورد بررسی قرار ‌گیرند.

براساس گزارش این مجموعه در اختتامیه این رویداد نتیجه داوری نهایی اعلام شده و همچنین شرایط سرمایه‌گذاری به صورت قطعی به تیم‌ها اعلام خواهد شد. با توجه به اینکه مخاطب اصلی۱۰۰ استارت‌آپ تیم‌های حاضر در مرحله بذری و پیش بذری هستند، متوسط سرمایه‌گذاری بر هر تیم ۲۰۰ میلیون تومان خواهد بود.

مجموعه «۱۰۰ استارت آپ» با همکاری موسسه دانش‌بنیان برکت، معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری و صندوق نوآوری و شکوفایی با هدف سرمایه‌گذاری سالانه ۲۰ میلیارد تومان روی ۱۰۰ استارت آپ در مرحله بذری و پیش‌بذری در مهرماه سال ۹۸ راه‌اندازی شده است.

http://pvst.ir/8mf

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو