skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آمادگی ۲۲ شرکت دانش‌بنیان برای همکاری با همراه اول در زمینه افتا

تحریریه پیوست

۱۷ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

۲۲ شرکت دانش‌بنیان برای مشارکت در پروژه‌های تحقیق و توسعه حوزه افتا در همراه اول اعلام آمادگی کردند.

در رویداد «معرفی نیازهای فناورانه حوزه امنیت فناوری اطلاعات» که با همت صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری و مشارکت همراه اول برگزار شد، حدود ۲۵۰ شرکت فعال حوزه امنیت فناوری اطلاعات و نمایندگانی از بخش‌های حاکمیتی، دولتی و خصوصی حضور داشتند.

در این رویداد، سیاوش بیات سرمدی، معاون هوشمندسازی و راهکارهای دیجیتال و علیرضا نوروزی، مشاور رئیس مرکز تحقیق و توسعه همراه اول، مسئله‌های فناورانه این اپراتور در حوزه افتا را تشریح کردند. ابزار تشخیص تهدیدات داخلی، تشخیص زودهنگام رخدادهای امنیتی از طریق شبکه‌های اجتماعی، قابلیت تحلیل امنیتی آگاه از کسب‎وکار و سامانه مدیریت چرخه عمر برنامه کاربردی با تمرکز بر جنبه‌های امنیتی، مهم‌ترین موضوعات مطرح شده در این رویداد بود.

شرکت‌کنندگان در این رویداد سه روزه پس از تحلیل وضعیت و مسئله‌های اعلام شده، جمع‌بندی‌های لازم را انجام داده و در پایان ٢٢ شرکت فعال در این حوزه، نسبت به همکاری با همراه اول، اعلام آمادگی کردند.

این رویداد مجازی که به‌منظور شبکه‌سازی و بهره‌مندی از توان شرکت‌های دانش‌بنیان برای رفع چالش‌های حوزه امنیت فناوری اطلاعات در حال برگزاری است، علاوه بر تحلیل جایگاه امنیت در اپراتورها، به بررسی امنیت در بانک‌ها، فضای مجازی، شبکه‌های کنترل صنعتی و بلاکچین را نیز خواهد پرداخت.

http://pvst.ir/8l6

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو