skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مسیریاب بلد اعلام کرد:‌ افزایش ۵۰ درصدی تردد از خروجی‌های تهران در تعطیلات گذشته

تحریریه پیوست

۱۲ شهریور ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیش از شروع تعطیلات بلند آخر هفته گذشته وزارت بهداشت نسبت به افزایش سفرها در شرایطی که موج شیوع کرونا در کشور افزایش پیدا کرده هشدار داد. حالا هم بسیاری از کارشناسان اعلام می‌کنند که نتیجه سفر رفتن‌های مردم تا دو هفته آینده مشخص خواهد شد. بررسی‌های نقشه و مسیریاب بلد که به تازگی در صفحه توییتر این سرویس منتشر شده نیز نشان می‌دهد که در تعطیلات گذشته با وجود تمام هشدار‌ها، میزان تردد از خروجی‌های اصلی تهران ۵۰ درصد افزایش داشته است.

به گزارش پیوست، بلد با استفاده از میزان استفاده کاربرانش از این مسیریاب به اطلاعات جالبی در زمینه تردد افراد در تعطیلات آخر هفته گذشته رسیده است. آن‌طور که در تصویر منتشر شده از سوی نقشه و مسیریاب بلد قابل مشاهده است، میزان سفرهای مردم در تعطیلات آخر هفته گذشته تهران (۵ و ۶ شهریور) به مقاصد مختلف شهری کشور نسبت به هفته پیش از آن، ۵۰ درصد افزایش داشته است.

بررسی‌های نقشه و مسیریاب بلد نشان می‌دهد که میزان تردد در خروجی‌های اصلی شهر تهران در روزهای جهارشنبه و پنج‌شنبه گذشته (۵ و ۶ شهریور) نسبت به چهارشنبه و پنج‌شنبه قبل از آن با افزایش ۵۰ درصدی روبه‌رو بوده است

براین اساس بیشترین تردد در خرجی تهران- شمال دیده می‌شود که نسبت به هفته پیش از شروع تعطیلات هفته دوم شهریور ماه رشد ۱۰۲.۴ درصدی داشته است. خروجی دومی که براساس بررسی‌های بلد بیشترین تردد در روزهای ۵ و ۶ شهریور در آن دیده شده، مربوط به تهران-هراز است که افزایش ۶۶.۹ درصدی داشته است. پس از این دو خروجی، خروجی تهران-سمنان با افزایش ۶۳.۴ درصدی در رتبه سوم تردد قرار دارد. تهران قم با ۵۵.۲ درصد رشد و تهران-کرج با ۲۹.۷ درصد رشد در جایگاه بعدی قرار گرفته‌اند.

http://pvst.ir/8k1

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو