skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برگزاری ۳۵۰ جلسه آنلاین سرمایه‌گذاری برای استارت‌آپ‌ها در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۰

تحریریه پیوست

۲۵ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

بخش «کافه‌سرمایه» در نهمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نوآوری و فناوری اینوتکس در ۴ روز برگزاری این نمایشگاه، میزبان ۲۵ استارت‌آپ‌ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی بود و در مجموع ۳۵۰ جلسه سرمایه‌گذاری بین سرمایه‌گذاران و استارت‌آپ‌ها برگزار شد. این رویدادها برای تسهیل جذب سرمایه و ایجاد زمینه رشد برای استارت‌آپ‌هایی که نیاز به جذب سرمایه دارند، در نمایشگاه اینوتکس برگزار شد. مدیریت دور از کافه سرمایه اینوتکس توسط تیم کارن کراد، سامانه تامین مالی و سرمایه گذاری، انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی کارن کراد،  «کافه سرمایه»، به عنوان یکی از بخش‌های مهم نمایشگاه اینوتکس امسال برای اولین بار به‌دلیل شیوع ویروس کرونا، به صورت آنلاین برگزار شد.

در هشتمین رویداد کافه سرمایه، تیم ۱۵ نفره کارن کراد، به برگزاری و مدیریت جلسات نیم ساعته سرمایه‌گذاری بین استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران ‌پرداختند. در این رویداد ۲۵ استارت‌آپ‌ متقاضی سرمایه و ۶۲ سرمایه‌گذار حقیقی و حقوقی حضور داشتند که طبق برنامه کارن کراد، در اتاق‌ جلسات به گفت‌وگو پرداختند.

نحوه‌ برگزاری این رویداد به این صورت طراحی شده بود تا نماینده هر شرکت یا سرمایه‌گذار، در اتاق اختصاصی خود به‌صورت آنلاین حاضر شده و استارت‌آپ‌ها در مدت زمان مشخص، به صورت خصوصی خود را به آن‌ها معرفی می‌کردند.

براساس این گزارش، در اولین روز از کافه سرمایه تعداد ۷۰ جلسه خصوصی آنلاین، بین استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران برگزار شد. در دومین روز از این رویداد، تعداد جلسات استارت‌آپ‌ها و سرمایه‌گذاران به بیش از ۱۰۰ جلسه رسید. در سومین و چهارمین روز از کافه سرمایه نیز، شاهد برگزاری ۱۸۰ جلسه سرمایه‌گذاری بودیم. به این صورت در کافه سرمایه اینوتکس ۲۰۲۰ ، در مجموع ۳۵۰ جلسه سرمایه‌گذاری از طرف سامانه تامین مالی و سرمایه‌گذاری کارن تنظیم و برگزار شد.

محدوده مذاکره‌ها، گفت‌وگو درمورد مسائلی شامل طرح کسب‌و‌کار و طرح مالی، میزان مشارکت و حد‌نصاب سهام، نحوه مدیریت شرکت، نحوه تامین مالی و تمام موضوعات مرتبط برای شکل‌گیری همکاری و سرمایه‌گذاری بود.

بعد از پایان هرجلسه همچنین فرم نظرسنجی برای سرمایه‌گذاران ارسال شد و نظرات و بازخوردهای آنها پیرامون جلسات و طرح‌ها، توسط تیم کارن کراد دریافت و بررسی شد. در این نظرسنجی‌، سرمایه‌گذاران امتیازهای خود را برای هر استارت‌آپ در مورد مسائلی همچون مزیت رقابتی طرح، کامل بودن تیم، توانایی رشد طرح، کانال‌های فروش و بازاریابی و میزان خلاقیت ایده و غیره ثبت کردند. براساس آمار به دست آمده از بازخورد سرمایه‌گذاران، ۷۰ درصد این جلسات (۳۵۰ جلسه) با موفقیت به دور بعدی مذاکرات راه یافتند که با پیگیری‌های تیم کارن‌کراد، جلسات بیشتری برای آن‌ها تنظیم خواهد شد.

نهمین دوره نمایشگاه اینوتکس از تاریخ ۲۲ تا ۲۵ مردادماه به صورت آنلاین در سایت اینوتکس و همچنین به صورت حضوری در پارک فناوری پردیس برگزار شد.

 

http://pvst.ir/8g5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو