skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

صعود و سقوط قیمت اتریوم در عرض نیم ساعت

تحریریه پیوست

۱۲ مرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

قیمت اتریوم شب شنبه به وقت کالیفورنیا رکورد زد و برای مدت کوتاهی ارزشش از مرد ۴۰۰ دلار نیز گذشت؛ اما این عبور از مرز ۴۰۰ دلار چندان طولانی نبود و در یک سقوط ناگهانی قیمت این رمزارز در عرض نیم‌ساعت از ۴۱۳ دلار به ۳۵۹ دلار رسید.

به گزارش پیوست، شب گذشته شب خوش یمنی برای اتریوم بود. اتریوم از آگوست سال ۲۰۱۸ به بعد دیگر از مرز ۴۰۰ دلار عبور نکرده بود، این رکورد قیمتی به دنبال افزایش ۱۴.۱ درصدی قیمت از ۳۵۱.۱۹ دلار در ابتدای روز و در نهایت عبور از مرز ۴۰۰  دلار محقق شد. در حال حاضر قیمت این رمزارز طبق داده‌های وب‌سایت کوین گکو (CoinGecko) ۳۷۱ دلار است.

قیمت اتریوم روز جمعه برای اولین بار پس از جولای ۲۰۱۹ از ۳۴۰ دلار عبور کرد و ارزش بازار آن به ۴۰ میلیارد دلار رسید، افزایش قیمتی که در پنجمین سال تولد اتریوم در ۳۰ جولای آن شاهد بودیم.

با این وجود به نظر نمی‌رسد که اتریوم به این زودی‌ها مسیر افزایش قیمت را رها کند. این رمز ارز با تکیه بر ابزارهای مالی نامتمرکز (DeFi) که ارزش بازارشان به بیش از 4 میلیارد دلار رسیده است و ذخیره‌ای محدود برای معاملات به افزایش قیمت ادامه خواهد داد. روز جمعه ارزش بازار دیفای (DeFi) یا بازارهای غیرمتمرکز اقتصادی برای اولین بار به ۸ میلیارد دلار رسید.

به‌علاوه به زودی قرار است اتریوم ۲.۰ به بازار عرضه شود و این رمز ارز به جای اثبات انجام کار از اثبات سهام استفاده خواهد کرد و با بکارگیری تکنیک‌های شکست به معاملات انجام گرفته روی این شبکه بلاکچین سرعت خواهد بخشید.

اتریوم که پس از «پنج شنبه سیاه» در ماه مارس به دنبال نفوذ کرونا به غرب تنها در حدود ۱۱۰ دلار معامله می‌شد، حالا با عبور از مرز ۴۰۰ دلاری نوید آینده‌ای روشن را می‌دهد.

منبع: decrypt

http://pvst.ir/8dz

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو