skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

«دکتر ساینا» برای بار چهارم موفق به جذب سرمایه شد

تحریریه پیوست

۱۸ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

استارت‌آپ «دکتر ساینا»، برای بار چهارم موفق به جذب سرمایه شد و در این مرحله، صندوق جسورانه ایده نوتک آشنا روی این استارت‌آپ حوزه مشاوره آنلاین پزشکی سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی دکتر ساینا، مهدی خدادادی مدیرعامل دکتر ساینا اعلام کرد: «در سال ۹۶ و ۹۷ طی دو مرحله موفق شده بودیم از صندوق توسعه فناوری‌های نوین جذب سرمایه کنیم و در پی آن به درآمد بیست برابری دست پیدا کردیم. همچنین در دی ماه سال ۹۸ نیز موفق به جذب سرمایه از خانواده بزرگ اسمارتآپ شدیم.»

طبق گفته خدادادی بعد از جذب ۴ مرحله سرمایه گذاری روی این استارت آپ، همچنان ۶۰ درصد سهام در اختیار بنیانگذاران دکترساینا است.

او توسعه محصول یا تملک دیگر استارت‌آپ های حوزه سلامت و همچنین ورود به حوزه هوش مصنوعی و ماشین لرنینگ را از مهمترین اهداف دکتر ساینا در سال 99 عنوان کرد. خدادادی با بیان اینکه بخش پشتیبانی جزو یکی از مهمترین مزیت‌های رقابتی دکترساینا به حساب می آید گفت: «توسعه این بخش را در ماه‌های آینده برای تبدیل شدن به یک مرکز تماس 24*7 در برنامه‌های کوتاه مدت قرار گرفته است.»

رضا خانکی به عنوان مدیر صندوق جسورانه ایده نوتک آشنا نیز اعلام کرد: «یکی از رسالت‌های این صندوق سرمایه‌گذاری در حوزه سلامت است. آشنایی ما با دکتر ساینا از ۹۷ بوده است. »

خانکی افزود: «علاوه بر سرمایه گذاری انجام شده روی دکترساینا به صورت نقد، مجموعه ظرفیت‌های هلدینگ سهم آشنا به عنوان یکی از بزرگترین مدیریت دارایی های کشور، با تمام توان در جهت تحقق اهداف بلند دکترساینا خواهد بود و اخبار خیلی خوبی به زودی در این حوزه منتتشر خواهد شد.» او اظهار امیدواری کرد تا دکترساینا با کمک این مجموعه طی ۳ سال آینده در بازار بورس ایران سهامش را عرضه کند.

تا به امروز در دکترساینا بیش از یک میلیون مشاوره موفق صورت گرفته است، که این خود یک آمار بسیار بزرگ و جذاب در حوزه مشاوره آنلاین پزشکی کشور محسوب می‌شود. همچنین این استارت‌آپ در دوران کرونا رشد ۸ برابری را تجربه کرده است.

http://pvst.ir/82m

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو