skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

فریلنسرها به الکامپ ۲۶ اضافه می‌شوند

تحریریه پیوست

۲۰ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور (نصر) برای توسعه حضور بازیگران حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات در نمایشگاه الکامپ سال آینده (۱۳۹۹) قصد دارد امکان حضور فریلنسرها را فراهم کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان نصر، این سازمان با دعوت از تیمی اجرایی، برای نخستین بار الکام فریلنس را در نمایشگاه الکامپ ۲۶ در بخشی مجزا برگزار می‌کند.

چندی پیش سازمان نظام صنفی رایانه‌ای اقدام به ایجاد کمیته فریلنسرها با هدف ایجاد هماهنگی بین‌ پلتفرم‌های ارائه‌دهنده خدمات فریلنسینگ یا خود اشتغالی کرد. حال قرار است در الکامپ ۲۶ فریلنس‌ها حضوری یکپارچه و مجزا با سایر بخش‌های نمایشگاه داشته‌باشند. در الکام فریلنس افراد تنها با ارائه مهارت خود می‌توانند بدون نیاز به سرمایه کلان، وارد کسب و کار شوند و سازمان نصر می‌خواهد با ایجاد فضای مناسب برای فریلنسینگ زمینه کارآفرینی و ایجاد شغل پایدار را برای فعالان این حوزه ایجاد کند.

ارائه مهارت‌ها و توانایی‌های فعالان حوزه فریلنسینگ، ایجاد زمینه مناسب برای ارتباط سازمان‌ها، نهادها و شرکت‌های مایل به برون سپاری فعالیت خود با حضور فریلنسرها و هدایت آنها به سوی کسب‌وکارهای مرتبط عملی می‌شود و در همین راستا الکام فریلنس یکی از مهمترین بخشهای الکامپ ۲۶ است. این بخش به صورت تعاملی و منطبق با نیازهای روز بازار کار داخلی و بین المللی برگزار می‌شود.

بیست و ششمین دوره الکامپ از تاریخ ۲۴ تا ۲۷ تیرماه سال ۱۳۹۹ با شعار «آینده بهتر» در محل نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

http://pvst.ir/7lr

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو