skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

برات قنبری دبیر کل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور شد

تحریریه پیوست

۶ خرداد ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

برات قنبری دبیرکل سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور

سازمان نظام صنفی رایانه‌ای کشور با طی کردن مراحل قانونی برات قنبری را به عنوان دبیر کل جدید خود معرفی کرد. براین اساس آنطور که محمدباقر اثنی‌عشری، رئیس این سازمان در توییتی اعلام کرده، از این پس برات قنبری از مدیران سابق وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات به عنوان دبیر کل جدید این سازمان به فعالیت خود ادامه می‌دهد. برای آشنایی با زندگی و فعالیت‌های مدیریتی برات قنبری به گزارش «برات قنبری شاخص‌ترین مدیر مخابراتی؛ گام‌های بلند یک روستازاده» مراجعه کنید

به گزارش پیوست، پیش از این رسول سرائیان که او هم از مدیران با سابقه وزارت ارتباطات و شرکت مخابرات ایران بود در این سمت فعالیت می‌کرد. در زمان دبیرکلی رسول سرائیان او با همکاری دیگر اعضای سازمان نصر سندی راهبردی به نام «بیستون» را تدوین کرد تا براساس آن بخش خصوصی  با برنامه‌ریزی‌های مشخص دولت در راستای تحقق دولت الکترونیکی و اقتصاد دیجیتالی کمک کند. محمدباقر اثنی‌عشری در توییت خود تاکید کرده که همچنان رسول سراییان با اینکه ساکن اصفهان شده این پروژه راهبردی سازمان نصر برای دوبرابر کردن بازار ICT را پیگیری می‌کند. چندی پیش رسول سراییان به عنوان مدیرعامل شرکت ایریسا، شرکت فعال در حوزه اتوماسیون صنعتی و سیستم های اطلاعاتی انتخاب شد.

سال گذشته در  نشست سالانه هیات عمومی سازمان نظام صنفی رایانهای کشور رسول سرائیان در مورد سند راهبردی این سازمان به نام بیستون گفته بود: «در سال ۹۷ سه محور راهبردی در قالب بسترسازی و یکپارچگی در تحول دیجیتال در نظر گرفتیم و پیش‌بین ما برای سال ۹۸، شش محور راهبردی تحت عنوان ساماندهی و توانمندسازی در تحول و اقتصاد دیجیتال است. در سال ۹۹ نیز یازده محور توسعه و پیشرانی در تحول اقتصاد در نظر گرفته‌ایم و در سال ۱۴۰۰، با ۲ محور راهبردی شرکت‌های نوپا و نوآوری به پیش خواهیم رفت.» براساس اظهارات او این ۲۰ محور راهبردی با عنوان بیستون که معادل ۲۰ محور راهبردی است و نماد آن سنگ نوشته بیستون است به عنوان مسیر و برنامه کمک و همکاری بین دولت و بخش خصوصی در نظر گرفته شده است.

 

http://pvst.ir/811

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو