skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

پوست اندازی جدید؛ تبدیل برند «ایران رنتر» به «لندو»

بهناز توحیدی نویسنده میهمان

۱ اردیبهشت ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

ایران‌رنتر، پلتفرم فروش اقساطی، به دنبال تصمیم خود برای بازآفرینی برند و تغییرات گسترده در سایتشان امروز (اول اردیبهشت ماه) از برند جدید و سایت خود رونمایی کرد. به این ترتیب «ایران‌رنتر» به «لندو» تغییر نام یافت. لوگو این استارت‌آپ نیز با توجه به بازآفرینی برند، تغییر کرد. وبسایت «لندو» نیز با حفظ امکانات گذشته، به‌روزرسانی شده و تغییراتی در ظاهر، رابط کاربری و عملکرد هم‌اکنون در دسترس کاربران است.

امیر حق‌رنجبر، مدیرعامل «لندو» در مورد تغییر برند و لوگو به پیوست گفت: «نام لندو از واژه lendبه معنای «وام دادن» انتخاب شده است و خود کلمه لندو در فارسی اسم یک شیرینی معروف سیستانی است. هدف ما از انتخاب این اسم این بود که اعتقاد داریم لندو کاری انجام می‌دهد که شیرینی را برای کاربران ایجاد می‌کند. چون آنها نمی‌توانند کالای مورنظر خود را خریداری کنند و با روش وام‌دهی و اقساطی این امکان فراهم می‌شود.»
او ادامه داد: «لوگو «لندو» ترکیبی از ۴ عنصر است که هرکدام نماد یکی از بخش‌های پلتفرم ما است؛ سرمایه‌گذاران،مشتریان، بخش فروشگاه‌ها و خود لندو. این نمادها در کنار هم علامت مثبتی را تشکیل دادند که نشان‌دهنده هم‌افزایی و همکاری است که بین ما ایجاد شده است.»
از دیگر تغییرات مهم این استارت‌آپ تغییر طراحی و تجربه کاربری سایت «لندو» است که حق‌رنجبر در توضیح بیشتر این تغییرات بیان کرد: «تعداد فروشگاه‌های آنلاین در وبسایت ما افزایش یافته است. سایت جدید خلاف سایت قدیم امکاناتی برای جست‌وجوی آسان فروشگاه‌ها فراهم کرده است. فیلترها و امکان جست‌وجوی پیشرفته به سایت افزوده شده است و کاربران در وبسایت ما می‌توانند هم از لحاظ دسته‌بندی و هم ازنظر میزان سود و متغیرهای دیگر فروشگاه‌های مورد نظر خود را بیابند.»
او با اشاره به اینکه جست‌وجوی پیشرفته فروشگاه از جمله بخش‌های مهمی است که در سایت جدید به آن توجه کردند، در مورد تغییراتی دیگر گفت: «از دیگر تغییرات سایت به تغییر در بخش پرداخت اقساط می‌توان اشاره کرد که پروفایل کاربران به کلی عوض شده است و به راحتی می‌توانند اقساط خود را پرداخت کنند و گزارش‌های مختلف مالی به کاربر عرضه می‌شود. امکانات مختلفی در داشبورد برای پرداخت اقساط برای کاربران ایجاد کردیم. سایت از لحاظ طراحی و رنگ هم تغییرات بسیاری کرده است.»

http://pvst.ir/7t3
بهناز توحیدینویسنده میهمان

  سال ۸۷ به امید تغییرات بسیار در جامعه‌ام رشته علوم ارتباطات شاخه روزنامه‌نگاری را برگزیدم. به صورت پراکنده در همشهری و مجله فرهنگ وسینما می‌نوشتم. اما همواره فکر و ذکر منِ تازه‌کار پیرامون مسائل اجتماعی و سیاسی می‌گذشت. تا اینکه سال ۹۵ وارد پیوست شدم و به واسطه پیوست پا به دنیای بیکران فناوری گذاشتم و عاشقش شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو