skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

هدیه جادویی خالق هری‌پاتر برای سرگرمی در دوران قرنطینه

تحریریه پیوست

۱۵ فروردین ۱۳۹۹

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

جی‌.‌کی. رولینگ نویسنده مجموعه رمان‌های مشهور هری پاتر که هنوز هم بعد از گذشت سال‌ها طرفداران پروپاقرص خودش را دارد، وب‌سایتی را بر پایه دنیای جادویی هری‌پاتر راه‌انداخته تا در دوران قرنطینه‌ای که شیوع کرونا باعث آن شده، کودکان و نوجوانان و البته خانواده‌هایشان را سرگرم کند.

به گزارش پیوست، خانم رولینگ با الهام گرفتن از این دوران آخرالزمانی وب‌سایتی به نام «هری‌ پاتر در خانه» را راه‌اندازی کرده تا هواداران این دنیای جادویی را از طریق مدرسه هاگوارتز در قرنطینه‌های خانگی به یکدیکر نزدیک کند .

رولینگ، با معرفی این وب‌سایت در توییتر خود نوشته است که: «معلم‌ها، والدین و افرادی که سعی دارند زندگی بچه‌ها را در شرایطی که همه‌مان در خانه محبوس شده‌ایم، عادی نگه دارند و خوشحالشان کنند، همه شایسته کمی جادو هستند». زیر پست توئیتر رولینگ، کاربران زیادی در مورد اجرایی شدن این ایده، ابراز خوشحالی کرده‌اند و گفته‌اند نه پدرند، نه مادر، نه بچه و نه معلم؛ اما این سایت بدون شک، تفریح شماره یک آنها در قرنطینه خواهد بود.

وب‌سایت «هری‌پاتر در خانه» هاگوارتز را جایی می‌داند که سال‌ها است گریزگاهی برای خواننده‌ها و طرفداران این مجموعه داستانی بوده و در این زمانه غریب می‌خواهد «بازگشتتان را به هاگوارتز، خوش‌آمد بگوید».

این پروژه که با مشارکت انتشارات Bloomsbury و Scholastic خلق شده دارای بخش‌های جالب و هیجان‌انگیز است. در این وب‌سایت جادویی هم برای معلمان برنامه‌های خاصی در نظر گرفته شده و هم برای هواداران مدرسه هاگوارتز. اگر معل باشید می‌توانید مجموعه‌کتاب‌های جادویی هیجان انگیر را برای شاگردانتان بخوانید تا آنها از شنیدن صدایتان صرفا برای آموزش دورس خسته نشوند. از سوی دیگر اگر هم طرف دار دنیای جادویی هری‌پاتر هستید می‌توانید به مجموعه‌های سرگرم‌کننده‌ای از پازل‌ها، تست‌ها، مقاله‌ها، کتاب‌های صوتی هری‌ پاتر، ویدئوهای آموزش فنون جادوگری و… به صورت رایگان دسترسی داشته باشید. محتوای صوتی این وب‌سایت به زبان مختلف یعنی انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و ژاپنی در دسترس است. آنطور که در این وب‌سایت اعلام شده، محصولات و امکانات این پروژه حداقل تا پایان ماه آوریل به صورت رایگان در دسترس است.

 

http://pvst.ir/7q2

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو