skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

نمایش مراکز درمانی کرونا روی مسیریاب‌های بلد و نشان

تحریریه پیوست

۵ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شیوع ویروس کرونا که از چین شروع شده، حالا کشورهای دیگر را هم درگیر خود کرده است. هر کشور بنا به برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری مشخص در حال مقابله با این ویروس است. در ایران و در حالی که بسیاری منتظر اطلاع‌رسانی دقیق از سمت وزارت بهداشت در مورد مراکز درمانی و بیمارستان‌هایی هستند که امکان انجام آزمایش‌های مربوط به ویروس کرونا را دارند یا اطلاع‌رسانی در مورد مناطق آلوده به این ویروس،  حالا برخی از شرکت‌های استارت‌آپی دست به کار شده‌اند و در این زمینه اقدام به اطلاع رسانی‌ کرده‌اند. نقشه‌یاب نشان و بلد از جمله این استارت‌آپ‌ها هستند.

به گزارش پیوست، مسیریاب نشان در راستای مسئولیت‌های اجتماعی خود روی نقشه‌اش بیمارستان‌های ارائه‌دهنده خدمات به بیماران ابتلا به کرونا در کل کشور را نمایش می‌دهد. برای استفاده از این قابلیت در نقشه نشان کافی است در بخش جست‌وجو مسیریاب واژه کرونا را جست‌وجو کنید. در نهایت این مسیریاب نزدیک‌ترین بیمارستانی که خدمات مربوط به این ویروس را در اختیار شهروندان می‌گذارد را همراه با آدرس، شماره تماس و جزییات دیگر نمایش می‌دهد.

با جست‌وجو کلمه کرونا در مسیریاب نشان، می‌توانید نزدیک‌ترین مرکز رمانی این ویروس را پیدا کنید.

در کنار نشان، مسیریاب بلد نیز اقدام به نمایش اطلاعات مراکز درمانی که خدمات مربوط به ویروس کرونا را ارائه می‌دهند، کرده است. اطلاعات مربوط به مراکز درمانی که خدمات مربوط به کرونا ارائه می‌کنند شامل بیمارستان‌های ریفرال، مراکز تست،  داروخانه‌ها روی نقشه بلد همراه با جزییات شماره تماس و غیره قابل مشاهده است. این مسیریاب در این زمینه اطلاعات ۲۰۱ بیمارستان و مراکز درمانی را نشان می‌دهد. دسترسی به این امکانات علاوه بر اپلیکیشن بلد از طریق نسخه وب این مسیریاب هم امکان‌پذیر است.

مسیریاب بلد هم در کنار اپلیکیشن روی نسخه وب خود هم امکان جست‌وجو برای پیدا کردن مراکز درمانی و بیمارستان‌های ارائه‌دهنده خدمات در زمینه ویروس کرونا را به کاربران می‌دهد.

بلد توصیه می‌کند که کاربران قبل از مراجعه به بیمارستان‌ها و مراکز درمانی برای دریافت خدمات در زمینه ویروس کرونا حتما با بیمارستان تماس بگیرند.

در کنار سرویس‌های بومی مسیریاب، نقشه گوگل هم بیمارستان‌های پذیرنده کرونا در کل کشور را به نمایش گذاشته است. با جست‌وجو در بخش سرچ گوگل مپ می‌توانید اطلاعات لازم در این زمینه را به دست بیاورید.

در گوگل مپ هم امکان پیدا کردن مراکز درمانی ارائه‌دهنده خدمات ویروس کرونا در کل کشور قابل مشاهده است.

 

http://pvst.ir/7io

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو