skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

آیا کرونا همایش بانکداری الکترونیک را به تعویق می‌اندازد؟

تحریریه پیوست

۳ اسفند ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

احتمالا همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت به دلیل خطر گسترش ویروس کرونا به تعویق خواهد افتاد.

به گزارش پیوست، هم‌اکنون بانک مرکزی در حال تصمیم‌گیری در این خصوص است و قرار شده روز دوشنبه (۵ اسفند) نظر قطعی خود در مورد تعویق برگزاری نهمین همایش بانکداری الکترونیک و نظام‌های پرداخت را اعلام کند. قرار بود این همایش در روزهای ۱۱ و ۱۲ اسفندماه با رویکرد دگردیسی دیجیتالی برگزار شود.

با گسترده شدن ویروس کرونا در سراسر جهان بسیاری از همایش‌ها و رویدادهای بین‌المللی نیز کنسل شده‌اند. یکی از بزرگترین رویدادهای بین‌المللی که به خاطر گسترش ویروس کرونا لغو شد کنگره جهانی موبایل بارسلونا MWC بود.  این کنگره قرار بود ۵ تا ۸ اسفند ماه برگزار شود. پس از به تعویق افتادن MWC بسیاری از شرکت‌های حاضر در آن رویداد از جمله هواوی و سونی اعلام کردند که رونمایی‌ها و همایش‌های خود را به صورت مجازی و آنلاین برگزار خواهند کرد.

همایش بانکداری الکترونیکی که یکی از مهمترین همایش‌ها در نظام پرداخت کشور به شمار می‌آید در این دوره خود قرار بود به موضوع دگردیسی دیجیتالی بپردازد. در این همایش مقرر شده بود برنامه‌ بانک‌ها برای حرکت به سمت دیجیتالی شدن نیز معرفی شود.

همایش بانکداری الکترونیکی و نظام‌های پرداخت در ۹ دوره برگزاری سعی کرده سالانه روندهای بانکداری الکترونیکی را مورد بررسی قرار دهد. سال گذشته با توجه به داغ بودن موضوع رمزارزها همین موضوع اصلی همایش قرار گرفت.

http://pvst.ir/7h3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو