skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

چهارمین رویداد سالانه «سوار ابرها» بهمن ماه امسال برگزار می‌شود

تحریریه پیوست

۲ بهمن ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۵ بهمن ۱۳۹۸

ابرآروان در چهارمین رویداد سالانه سوار ابرها در حوزه‌ فناوری‌ ابری، آخرین دستاوردهای زیرساختی خود را معرفی خواهد کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت ابرآروان، این رویداد که در ۲۷ بهمن ماه برگزار می‌شود، در کنار اشتراک دستاوردهای محصولی و توسعه‌های زیرساختی خود، به بیان طراحی، پیچیدگی‌های فناوری و دانش به‌روز حوزه‌ی ابری خواهد پرداخت. هم‌چنین در بخش‌هایی از این رویداد به چشم‌انداز ابری، سکوی آرزوهای بلندپروازانه و فرهنگی که پشتوانه‌ تمام این آرزوهاست، می‌پردازد.

رویداد سوار ابرها سال گذشته با حضور ۱۰۰۰ شرکت‌کننده‌ حضوری و ۱۰۰۰ تماشاگر آنلاین برگزار شده بود و در آن ابر آروان ضمن معرفی فیچرهای جدیدی هم‌چون اوپن سسمی (Remote Key offloading) در راهکار CDN -که اکنون نامزد دریافت جایزه جهانی WSIS 2020 شده است – قابلیت‌های جدید راهکار امنیت ابری، رایانش ابری و سایر محصولات ابر آروان، چالش‌های حقیقی کسب‌وکاری را که برای مشتریانی هم‌چون اسنپ‌کیو با راهکار کاهش Latency در پخش ویدیو زنده انجام داده بود، به نمایش گذاشت. اما سوار ابرها تنها یک رویداد فناورانه‌ صرف نبود و علاوه‌بر اشتراک دستاوردهای فنی، به فرهنگی که سازمان‌ها برای ساختن دنیاهای متمایز نیاز دارند نیز پرداخت.
پویا پیرحسینلو، هم بنیانگذار ابرآروان در مراسم سال گذشته «سوار ابرها» اعلام کرد، این سرویس روزانه ۵ میلیارد درخواست را پاسخ می‌دهد. همچنین، مدیران ابرآروان در مراسم سال ۹۷ اعلام کردند که به دنبال معرفی سکوی ابرآروان، این شرکت می‌خواهد روی ۲۰ استارت‌آپ برتری که محصولشان را روی این پلتفرم توسعه دهند سرمایه‌گذاری کند. آنها پیش‌بینی کرده بودند که به طور متوسط روی این استارت‌آپ‌ها ۱۰۰ میلیون تومان سرمایه‌گذاری خواهند کرد. پیش‌بینی می‌شود امسال جنبه‌های بیشتری از این پلتفرم رونمایی شود.

چهارمین رویداد سالانه سوار ابرها در ۲۷ بهمن امسال برگزار می‌شود. برای حضور در این رویداد اینجا کلیک و رایگان ثبت نام کنید.

http://pvst.ir/7cm

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو