skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ققنوس پلتفرم توکنایز کردن املاک راه‌اندازی می‌کند

۲۳ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 

ققنوس پلتفرم توکنیزه کردن املاک و مستغلات را با هدف ایجاد بستری یکپارچه برای توکنیزه کردن املاک و مستغلات و نقد کردن دارایی‌های منجمد بر بستر ققنوس، ایجاد می‌کند.

به گزارش پیوست، ققنوس در نظر دارد به‌جای عرضه پراکنده توکن‌های املاک و مستغلات در وب سایت‌های مختلف، بستری فراهم کند تا متقاضیان ارائه این سرویس بتوانند از طریق این پلتفرم یا سکو، توکن ملک و مستغلات خود را منتشر کنند. به این ترتیب این سکو به عنوان یک درگاه واحد برای توکن‌های تخصصی املاک و مستغلات عمل می‌کند. توکنیزه کردن املاک و مستغلات یکی از برنامه‌های اصلی بنیاد ققنوس و جزو ۵ برنامه اولیه این بنیاد است.
معاون فنی بنیاد ققنوس با تایید این خبر در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد: «این بنیاد در نظر دارد برای وام‌های P2P (شخص به شخص)، بیمه P2P و حسابداری شرکتی مبتنی بر ققنوس نیز از رویکرد پلتفرم محور استفاده کند، تا ضمن کاهش هزینه‌های عملیاتی، راحتی سرمایه گذاران و کاربران را نیز فراهم کند.»
محمدجواد صمدی راد در توضیح این پلتفرم گفت: «برای اینکه بتوانیم ملک را توکنایز کنیم باید اطلاعات دقیقی از ملک، ارزش گذاری و مدل کسب‌وکار توکن آن را افشا و همچنین در جریان چرخه حیات توکن، اطلاعات مرتبط با ملک را به صورت ادواری منتشر کنیم. این پلتفرم در شفاف سازی اطلاعات مرتبط با توکن‌های تخصصی املاک و تسریع در انتشار توکن‌های جدید مبتنی بر املاک موثر خواهد بود.»
ققنوس برای ایجاد این پلتفرم از تیم‌های فعال در این زمینه دعوت به همکاری کرده است. طبق اعلام ققنوس مشخصات و جزئیات سکوی مورد نیاز، در جلسه مشترکی برای کلیه تیم‌های علاقه مند دوم بهمن سال جاری ارائه خواهد شد. علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر با آدرس tech@kuknos.org تماس باشید.

http://pvst.ir/79o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو