skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اسنپ ماهانه ۴۰۰ راننده را غیرفعال می‌کند

۱۱ دی ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

ماهانه به طور متوسط هزار راننده در سامانه اسنپ به صورت موقت و ۴۰۰راننده برای همیشه غیرفعال می‌شوند و هیچ‌وقت فرصت همکاری دوباره با این سامانه را نخواهند داشت.

به گزارش روابط عمومی اسنپ ماهیانه  حدود ۱۰۰هزار اخطار به رانندگان این سامانه تاکسی اینترنتی داده می‌شود. همچنین گاهی مسافران گزارش‌های سفر خود را طی تماس تلفنی به پشتیبانی گزارش می‌دهند. تمامی این گزارش‌ها در سوابق راننده ثبت می‌شود. در این مواقع پشتیبانی بسته به حاد بودن گزارش یا تعداد تکرارش راننده را تا بررسی دقیق موضوع غیرفعال می‌کند.

اگر مجموع امتیاز راننده در۱۰۰سفر آخر پایین‌تر از ۴.۳ شود، راننده به صورت خودکار غیرفعال می‌شود.

طبق اعلام پشتیبانی اسنپ زمانی ‌که متوسط امتیاز راننده به دلیل تعدد گزارش منفی از ۴.۳ پایین‌تر شود، سیستم اسنپ به صورت خودکار راننده را غیرفعال می‌کند. اسنپ اعلام کرده تعدد گزارش منفی ممکن است به دلیل درخواست مکرر پرداخت نقدی یا شکایت از روشن نکردن کولر باشد و فرقی نمی‌کند اما وقتی تعداد خطا در یک تعداد مشخص سفر زیاد شود، راننده غیرفعال می‌شود.

پس از غیرفعال شدن راننده اسنپ با ارسال پیامک غیرفعالی را به راننده اطلاع‌رسانی می‌کند و به او پیشنهاد می‌شود برای آموزش مجدد به واحد پشتیبانی مراجعه کند. اگر راننده ظرف مدت تعیین شده در کلاس‌های آموزشی حاضر شود به او فرصت دوباره‌‌ای داده می‌شود. در این فرصت یک ماهه، راننده باید امتیاز خود را از عدد ۴.۳ افزایش دهد. در غیر این‌صورت برای همیشه غیرفعال می‌شود.

 

http://pvst.ir/78o

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو