skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

ماهنامه پیوست – شماره 69- تیر 1398

تحریریه پیوست

۶ تیر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ اسفند ۱۳۹۸

اگر اهل دنبال کردن اخباری دنیای فناوری باشید، تقریبا هر روز خبر آغاز به کار چند استارت‌آپ جدید را می‌شنوید؛ اما چرا از میان این همه کسب‌وکار تازه تاسیس، دیگر شرکت‌های بزرگی مانند اسنپ، دیجیکالا، کافه بازار و… بیرون نمی‌آید؟ به این سئوال می‌توان از دو زاویه پرداخت. اول؛ چه شد که نسل اول استارت‌آپ‌ها، توانستند چند شرکت بزرگ پرورش دهند و دوم؛ چرا از نسل دوم، استارت‌آپ بزرگی بیرون نیامده است.

ماهنامه پیوست در شماره 69 خود به دنبال یافتن پاسخی برای این پرسش‌ها است. بهانه تهیه این پرونده، تصویب طرح «نوآفرین» در هیات دولت است. این طرح تلاش می‌کند از استارت‌آپ‌های تازه‌تاسیس حمایت کند. آیا این حمایت‌ها نتیجه‌ای به دنبال خواهد داشت؟ گفت‌وگوها، یادداشت‌ها و گزارش‌های پیوست در این رابطه را می‌توانید بخوانید و بشنوید.

موضوع دیگری که در این شماره پیوست به آن پرداخته شده، تولید تجهیزات بانکداری الکترونیکی و به خصوص خودپرداز در ایران است که در بخش خدمت و تجارت آمده است. همچنین در بخش جهان، به بررسی تاثیر فناوری بر تغییرات اقلیمی پرداخته شده است.
شما می‌توانید با گوش کردن این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره 69 ماهنامه پیوست از طریق جار و فیدیبو در دسترس است و نسخه کاغذی نیز منتشر شده است.

http://pvst.ir/74r
برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو