skip to Main Content
سامسونگ CES

محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

صدای پیوست

تحریریه پیوست

آنتن در برابر دکل

تحریریه پیوست

۱۰ اسفند ۱۳۹۷

زمان مطالعه : 1 دقیقه

برای بوکمارک این نوشته

شماره ۶۶ ماهنامه پیوست، آخرین شماره سال ۹۷ است. در این شماره، موضوع اختلاف وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات با صداوسیما بر سر فرکانس‌های ۶۰۰ تا ۸۰۰ و همچنین موضوعات VODها و پیام‌رسان‌ها مورد توجه قرار گرفته و دستمایه پرونده و تیتر یک مجله شده است. مصاحبه با مدیران صداوسیما و وزارت ارتباطات به همراه گزارش‌هایی در این رابطه، در پرونده گزارش ماه آمده‌اند.

یکی دیگر از موضوعاتی که در این شماره به آن پرداخته شده، احراز هویت در فضای مجازی است که در فرم خدمت و تجارت به صورت مفصل به آن پرداخته شده. نزاع میان آمریکا و چین در زمینه فناوری ۵G نیز موضوع اصلی فرم جهان است.

جدا از این پرونده، گزارش‌ها و مصاحبه‌های خواندنی دیگری در این شماره از مجله وجود دارد.در این اپیزود از رادیو پیوست مانند ماه گذشته، مروری داریم بر جدیدترین شماره ماهنامه پیوست. شما می‌توانید با گوش کردن این شماره از رادیو پیوست از کلیات موضوعات مطرح شده در ماهنامه مطلع شوید و پس از آن مطالب و مقالات دلخواه خود را بخوانید. هم‌اکنون نسخه الکترونیکی شماره ۶۶ ماهنامه پیوست از طریق جار و فیدیبو در دسترس است و نسخه کاغذی آن را نیز می‌توانید به زودی تهیه کنید.

برای بوکمارک این نوشته

http://pvst.ir/741
Back To Top
×Close search
جستجو