skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

به حکم دیوان عدالت اداری، برکناری مدیرعامل رایتل متوقف شد

تحریریه پیوست

۷ مهر ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۸ دی ۱۳۹۸

دیوان عدالت اداری دستور توقف حکم برکناری مدیرعامل رایتل را صادر کرد.

به گزارش پیوست، به دنبال درخواست کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی و وزارت ارتباطات مبنی بر برکناری مدیرعامل جدید شرکت رایتل، دیوان عدالت اداری در حکمی، این برکناری را به صورت موقت، متوقف کرد. این حکم به دنبال شکایت شرکت رایتل صادر شده است.

پس از انتصاب مینا مهرنوش از سوی شستا به عنوان مدیرعامل جدید شرکت رایتل، رگولاتوری در اطلاعیه‌ای اعلام کرد این انتصاب برخلاف مصوبه ۲۴۹ کمیسیون تنظم مقررات است. در این مصوبه آمده است که «انتصاب مدیرعامل اپراتورها تنها با مجوز رگولاتوری» ممکن است.

از سوی دیگر روز ۲۷ شهریور ماه وزیر ارتباطات از قول وزیر کار اعلام کرد که انتصاب مهرنوش را ملغی کرده و «با مدیرانی که در زیر مجموعه با اطلاع از مصوبه کمیسیون این انتصاب‌ها را انجام داده‌اند برخورد» می‌شود؛ اما تا امروز خبری از این برخورد و برکناری، منتشر نشده است.

اکنون براساس حکمی که دیوان عدالت اداری صادر و در تاریخ ۶ مهر ماه ابلاغ کرده است، برکناری مدیرعامل رایتل تا زمان بررسی‌های بیشتر، متوقف می‌شود و بدین ترتیب مینا مهرنوش همچنان مدیرعامل رایتل خواهد ماند.

در همین حال براساس این حکم، سایر اپراتورها نیز تا زمان نهایی شدن این موضوع، برای انتخاب مدیرعامل جدید نیازی به اجرای مصوبه ۲۵۹ رگولاتوری ندارند.

http://pvst.ir/67g

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو