skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

زنان سرپرست خانوار در اسنپ از پرداخت کمیسیون معاف می‌شوند

تحریریه پیوست

۶ مرداد ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

اسنپ رانندگان زن سرپرست خانوار را تا پایان سال ۹۸ از پرداخت کمیسیون معاف کرد. 

به گزارش پیوست، در اطلاعیه‌ای که از سوی تیم روابط عمومی اسنپ منتشر و در اختیار رسانه‌ها قرار گرفته، با اعلام این خبر آمده است: «همزمان با روز ملی کارآفرینی و ترویج آموزش‌های فنی و حرفه‌ای فرصتی فراهم آورده‌ایم تا زنان سرپرست خانواده را در طرحی به نام «همراهِ زنانِ سرزمینم» از پرداخت کمیسیون معاف کنیم.»

اسنپ در ادامه اطلاعیه با اشاره به آمارهای رسمی درباره وضعیت اشتغال زنان سرپرست خانوار گفته است: «طبق آخرین آمار رسمی، بیش از ۳میلیون خانواده در کشور توسط زنان سرپرستی می‌شود. اما فقط حدود ۴۵۰هزار نفر از زنان سرپرست خانواده دارای شغل و درآمد هستند. این عدد نشان می‌دهد که بیش از ۸۵ درصد از زنان سرپرست خانواده بیکارند. این زنان غالبا با دو موضوع اصلی تامین معاش و مدیریت خانواده روبه‌رو هستند و حمایت‌هایی که در زمینه تسهیل اشتغال‌ آنها صورت می‌گیرد می‌تواند به بازیابی هویت اجتماعی‌‌شان نیز کمک کند.»

براساس اطلاعیه منتشر شده از سوی اسنپ، امروز بیش از۳۰هزار راننده زن از سراسر ایران در اسنپ مشغول به کار هستند و بر همین اساس اسنپ از زنان سرپرست خانواده دعوت کرده تا در صورت تمایل در طرح «همراهِ زنانِ سرزمینم» شرکت کنند. زنانی که همسرشان فوت شده و یا حضانت فرزندشان را به طور قانونی بر عهده دارند مشمول این طرح خواهند شد. متقاضیان می‌توانند از ۶ تا ۳۱ مرداد با مراجعه به دفاتر اسنپ در شهر خود و ارائه گواهی فوت همسر یا برگه‌ حضانت فرزندان از مزایای این طرح بهره‌مند شوند. براساس اطلاعیه منتشر شده از سوی اسنپ، تمام افرادی که مشمول این طرح هستند تا پایان سال ۹۸ از پرداخت کمیسیون به اسنپ معاف خواهند شد.

متن کامل اطلاعیه اسنپ را اینجا بخوانید.

http://pvst.ir/631

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو