skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تامین سرمایه امین و ارتباط فردا توافق‌نامه همکاری امضا کردند

۳ اردیبهشت ۱۳۹۸

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

تفاهمنامه همکاری میان شرکت تامین سرمایه امین و شرکت ارتباط فردا به منظور ایجاد بستر فناوری ثروت امضا شد.

به گزارش پیوست هدف از این توافقنامه ایجاد چارچوب حقوقی برای همکاری و مشارکت دو طرف در زمینه فناوری ثروت (Wealth-Tech) است. مدیرعامل شرکت تامین سرمایه امین در این مراسم در گفتوگو با پیوست با اشاره به رویکرد انتخاب شده برای این شرکت گفت: سالگذشته تامین سرمایه امین با انتخاب شعار هوشمندی مالی، تحول دیجیتال را به عنوان اصلی‌ترین استراتژی خود انتخاب کرد و برای اجرایی کردن این هدف خود پس از بررسی شرکت‌های دیجیتال و نواور ونیز آشنا به دانش مالی ،شرکت ارتباط فردا ‌‌را به عنوان شریک استراتژیک خود در حوزه نوآوری انتخاب کرد.

سعید بداغی گفت: با توجه به اینکه چالشهای بانک‌های سرمایه‌گذاری درکشورهای توسعه یافته معمولا با تاخیر زمانی به تامین‌سرمایه‌های کشورمیرسد ، آنها راه برون رفت از این چالش را تحول دیجیتال برگزیده‌‌اند از این رو ما نیز همین مسیر را مورد بررسی قراردادیم.

او ادامه داد:  بررسی‌های ما نشان می‌دهد سه حوزه اصلی تحول دیجیتال شامل ساده سازی کسب و کار، دیجیتالی شدن و نوآوری است .در حوزه ساده سازی ما هرس  کسب و کارها ، متناسب سازی فعالیت‌ها ، حرکت به سمت اتوماسیون و هوشمندی را اصلی‌ترین برنامه‌های عملیاتی این حوزه انتخاب کردیمدر حوزه دیجیتالی شدن ما با اصلاح کسب و کار با کمک استخدام افراد نخبه دیجیتال ،به روز رسانی استاندارد های ارزیابی تجربه مشتری و پیاده‌سازی رایانش ابری مهمترین قدم های این حوزه را انتخاب کردیم. ‌در نظرداریم حوزه  نوآوری که انجام درست نوآوری ،بازنگری در کارکرد تحلیل و انتخاب فناوری است  را با همکاری شرکت ارتباط فردا به عنوان همکار استراتژیک خود پیش ببریم.

همچنین مدیر عامل شرکت ارتباط فردا حامد قنادان نیز در مراسم امضای این تفاهمنامه گفت: شرکت ارتباط فردا تا کنون در حوزه فینتک و بانکداری الکترونیکی و بانکداری باز اقدامات قابل توجهی انجام داده است حال با توجه به توسعه بازار سرمایه در نظر داریم با همکاری شرکت تامین سرمایه امین بتوانیم فعالیتهای مشترکی در زمینه تحول دیجیتالی انجام دهیم.

همکاری در زمینه ابزارهای مدیریت مالی شخصی، معاملات آنلاین مبتنی بر تحلیل داده و هوش مصنوعی، پردازش اطلاعات و مشاوره آنلاین سرمایهگذاری، کاربردهای بیگدیتا و یادگیری ماشین در معاملات بورس از جمله محورهای این همکاری است. شراکت و سرمایهگذاری مشترک در محصولات و استارتآپهای فناوری ثروت از دیگر اهداف این توافقنامه است.

http://pvst.ir/5w9

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو