skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

اولین کمپین استانی تامین مالی جمعی کشور در خوزستان آغاز شد

تحریریه پیوست

۲۳ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

سامانه تامین مالی جمعی نیک‌استارتر با همکاری موسسه دانش‌بنیان برکت و پارک علم و فناوری خوزستان، اولین فاز کمپین تامین مالی جمعی استانی خود را با نام «طرح رویش» در استان خوزستان آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی نیک‌استارتر، محمد اسماعیل‌خانیان، مدیر این سامانه تامین مالی جمعی درباره دلیل راه‌اندازی کمپین رویش اعلام کرد: «اولویت نیک‌استارتر برای جذب پروژه‌ها، گروه‌های محصول‌محوری است که خلاقیت و نوآوری در محصولات خود را در اولویت قرار می‌دهند و برای تولید انبوه آنها به سرمایه نیاز دارند. از بین تیم‌هایی که از سراسر کشور طرح خود را برای ما ارسال می‌کردند، تعداد زیاد پروژه‌های خارج از استان تهران نظر ما را به خود جلب کرد. اغلب آنها بلوغ و شرایط کافی برای راه‌اندازی یک کسب‌وکار و حضور در سامانه تامین مالی جمعی را نداشتند.»

اسماعیل‌خانیان همچنین از برنامه نیک‌استارتر برای توسعه طرح رویش در سیستان و بلوچستان، ایلام و چهارمحال بختیاری و سایر استان‌های کشور خبر داد و گفت: «فاز اول این طرح در استان خوزستان از روز سه‌شنبه ۲۵ دی ماه ۹۷ آغاز می‌شود و گروه‌ها و علاقمندان به این طرح به مدت یک ماه مهلت دارند تا پروژه خود را در وب‌سایت طرح رویش خوزستان ثبت‌نام کنند.» به گفته او پس از ارزیابی پروژه‌های ارسالی با معیارهای موجود، پنج پروژه برتر انتخاب می‌شوند که آنها می‌توانند در Demo Day این کمپین، پروژه خود را عرضه کنند.

نیک‌استارتر فعالیت خود را به عنوان یک سامانه تامین مالی جمعی از ابتدای سال ۹۶ آغاز کرد و تاکنون توانسته است با جذب نزدیک به ۳۰ پروژه استارت‌آپی، در مجموع مبلغ یک میلیارد تومان جمع‌آوری کند.

http://pvst.ir/5py

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو