skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

۲۵۰ ایده روی پلتفرم سرمایه‌گذاری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری قرار گرفت

تحریریه پیوست

۲ دی ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در گفت‌وگو با پیوست از قرار گرفتن ۲۵۰ ایده روی پلتفرم ویژه سرمایه‌گذاری این معاونت خبر داد.

علیرضا دلیری در گفت‌وگو با پیوست اعلام کرد که بر اساس قراردادی که معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با شرکت «کارن کراد» منعقد کرده‌ است پلتفرم  این شرکت برای ارتباط بین سرمایه‌گذاران و کسب‌وکارها فعالیت خود را آغاز کرده است. به گفته معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری هر چند این پلتفرم به طور رسمی از سوی معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری رونمایی نشده اما تاکنون ۲۵۰ ایده روی این پلتفرم قرار گرفته است تا کسانی که قصد سرمایه‌گذاری روی این ایده‌ها را دارند بتوانند به راحتی از بین آنها انتخاب کنند.

دلیری در پاسخ به این سوال پیوست که آیا زمان رونمایی رسمی این پلتفرم مشخص شده است یا خیر، گفت: «‌منتظر فعال‌تر شدن و توسعه این پلتفرم هستیم. به محض اینکه ایده‌های بیشتری روی آن قرار بگیرد و بتواند با صندوق‌های سرمایه‌گذاری، شتابدهنده‌ها، پارک‌های فناوری و نهادهای بیشتری متصل شود ما هم می‌توانیم در هفته‌های آینده به صورت رسمی آن را رونمایی کنیم.»

دلیری همچنین در پاسخ به سوال دیگر پیوست که آیا این پلتفرم ویژه سرمایه‌گذاری بعد از رونمایی توسط معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری با نام کران کراد به فعالیت خود ادامه خواهد داد یا خیر، اعلام کرد: «ممکن است نام این پلتفرم تغییر کند. ضمن اینکه برنامه ما ایجاد ۳ سامانه سرمایه‌گذاری است تا این حوزه رقابتی‌تر شده و انحصار از بین برود.»

 اواسط آذر ماه علیرضا دلیری معاون توسعه مدیریت و جذب سرمایه معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری به پیوست گفته بود این معاونت به زودی از پلتفرم ویژه سرمایه‌گذاری خود برای اتصال سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران رونمایی خواهد کرد. به گفته او علاوه ‌بر حضور شرکت‌های مشاوره‌ای، اعتبارسنجی و ارزش گذاری در این پلتفرم در راستای ایجاد فهم مشترک بین سرمایه‌گذاران و سرمایه‌پذیران، VCها (سرمایه‌گذاران جسورانه) نیز نقش اصلی را در این پلتفرم خواهند داشت.

http://pvst.ir/5o8

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو