skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ضرر ۲ میلیارد تومانی به هتل‌ها با فیلترینگ اشتباه

۲۴ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۳۰ آذر ۱۳۹۸

درحالی که قرار بود امروز (۲۵ شهریور) و براساس وعده دادستانی به وزارت ارتباطات از سرویس‌های آژانس مسافرتی آنلاین که به اشتباه در شامگاه پنج‌شنبه (۲۲ شهریور) فیلتر شده بودند رفع فیلتر شود، این سرویس‌ها همچنان از دسترس خارج‌اند. ادامه این فیلترینگ باعث شده تا اسنپ‌تریپ به عنوان یکی از این سرویس‌های فیلتر شده در بیانیه‌ دوم خود علت فیلتر شدن این سرویس را توضیح دهد .

امیرعلی مهاجر، مدیر ارشد عملیاتی اسنپ‌تریپ  در این بیانیه‌ درباره دلایل این فیلترینگ ناگهانی گفته است: «طبق شنیده‌ها، براساس تصمیماتی که شرکت هواپیمایی کل کشور و دادستانی گرفته‌اند، همه سایت‌های فروش بلیت که فاقد مجوز بند الف هستند، فیلتر شوند و اسنپ‌تریپ به اشتباه در این فهرست قرار گرفته است. چرا که اسنپ تریپ نیازی به این مجوز ندارد چون تامین کننده بلیت هواپیما سایت فلایتیو است که دارای همه مجوزهای لازم برای فعالیت در این عرصه هست.» براساس اظهارت او  نتیجه این سوتفاهم برای اسنپ تریپ دو روز تعطیلی فعالیت و خالی ماندن هزاران اتاق در هتل‌های سراسر ایران و  دست کم ضرر دو میلیارد تومانی برای هتل‌ها شده است. موضوعی که باید مجریان قانون قبل از جاری کردن احکام به آن توجه کنند.

در این بیانیه تاکید شده که اسنپ تریپ یکی از وب‌سایت‌های فروش خدمات هتل است و از سال گذشته با همکاری و شراکت با سایت فلایتیو سعی کرده تا خدمات کاملتری را برای مسافران فراهم کند. از این رو  مسافران می‌توانند از طریق اسنپ‌تریپ بلیت هواپیما تهیه کنند ولی تامین کننده اصلی بلیت هواپیما  سایت فلایتیو  است که یکی از پلتفرم‌های معتبر فروش بلیت در کشور است.

اسنپ‌تریپ در این بیانیه‌ تاکید کرده که با همچنان در انتظار ابلاغیه رسمی از سوی دادستانی کشور یا کمیته فیلترینگ درخصوص محدودیت ایجاد شده برای این سرویس است.

http://pvst.ir/5fk

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو