skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

مدیرعامل تاکسیرانی: از تاکسی‌های اینترنتی زیرنظرمان برای گرفتن سهمیه بنزین حمایت می‌کنیم

تحریریه پیوست

۱ آبان ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸

تاکسی‌های اینترنتی زیر نظر شهرداری در صورت تصویب طرح سهمیه‌بندی بنزین از مزایای مختلفی از جمله تخصیص سهمیه بنزین برخوردار خواهند شد.

مدیرعامل سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران با بیان این مطلب در گفت‌وگو با خبرنگار پیوست گفت:« تکلیف این طرح هنوز روشن نیست و بعد از تصویب در مجلس و دولت به شهرداری و تاکسیرانی ابلاغ خواهد شد تا ما هم بررسی‌های لازم را انجام دهیم.»

مطرح شدن دوباره موضوع استفاده از کارت‌های سوخت، بحث احتمال سهمیه بندی بنزین را داغ کرده و حالا تاکسی‌های آنلاین به دنبال گرفتن سهم خود در صورت تصویب این طرح هستند.

علیرضا قنادان، با اعلام اینکه تعداد زیادی از تاکسی‌های اینترنتی درخواست همکاری با ما داده‌اند، از آغاز مذاکره با دو تاکسی اینترنتی دیگر علاوه بر کارپینو و کابین خبر داد و گفت: « با دو تاکسی آنلاین در حال مذاکره هستیم. این تاکسی‌ها قبلا به صورت غیر قانونی فعالیت می‌کردند حالا علاقه‌مند به همکاری مشترک با ما هستند. چون ممکن است آنها با برند دیگری خود را معرفی کنند، نمی‌توانم نام آنها را بگویم اما سرمایه‌گذاری‌های جدی روی آنها خواهد شد.»

قنادان ادامه داد: «در صورت اخذ مجوز آنها از تاکسیرانی، علاوه بر اینکه این تاکسی‌های اینترنتی می‌توانند به طور قانونی از تاکسی‌ها استفاده کنند ما نیز مزایا و معافیت‌هایی از جمله طرح ترافیک برای آنها ارائه خواهیم کرد. چون روال برخورد ما با آنها مانند آژانس‌هاست.»

رئیس اتحادیه تاکسیرانی همچنین در مورد مزیت تصویب احتمالی این طرح نیز اعلام کرد: « هرچند افزایش مزیت رقابتی این تاکسی‌های اینترنتی در صورت تصویب این طرح، به مدل کسب وکار آنها بستگی دارد و نمی توان به طور قطعی نظر داد اما احتمالا مزیت رقابتی آنها افزایش خواهد یافت.»

 

http://pvst.ir/5j3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو