skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

عمومی

تحریریه پیوست

چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای آغاز شد

تحریریه پیوست

۶ شهریور ۱۳۹۷

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۱ بهمن ۱۳۹۸

صبح امروز (6 شهریور ماه) چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور صدها علاقه‌مند به این حوزه آغاز شد.به گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این دوره از لیگ هیچ محدودیت سنی برای بازیکنان در نظر گرفته نشده و بانوان نیز امکان شرکت در تمام رشته‌ها را دارند.

صبح امروز (6 شهریور ماه) چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران با حضور صدها علاقه‌مند به این حوزه آغاز شد.

به گزارش بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای، در این دوره از لیگ هیچ محدودیت سنی برای بازیکنان در نظر گرفته نشده و بانوان نیز امکان شرکت در تمام رشته‌ها را دارند.
چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران در رشته‌های FIFA18، PES 2018، Clash Royal، کوئیز آو کینگز و پسرخوانده برگزار شده و در روزهای آینده هزاران نفر در این رشته‌ها به رقابت خواهند پرداخت تا قهرمان هر کدام از این رشته‌ها مشخص شوند.
همچنین علاقه‌مندان به بازی‌های ویدیویی می‌توانند با حضور در محل برگزاری چهارمین لیگ بازی‌های رایانه‌ای، تمام مسابقات را از نزدیک دنبال کنند و از سرگرمی‌های جانبی در نظر گرفته شده برای این رویداد استفاده کنند. سال گذشته نزدیک به 7000 نفر در لیگ بازی‌های رایانه‌ای شرکت کردند که تعداد شرکت‌کنندگان در چهارمین دوره از مسابقات افزایش قابل توجهی داشته است. 
چهارمین دوره از لیگ بازی‌های رایانه‌ای ایران از امروز تا شانزدهم شهریور ماه و از ساعت 9 الی 22 در برج میلاد تهران ادامه خواهد داشت.

http://pvst.ir/5e3

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو