skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

عذرخواهی دیوار بابت اشتباه در پاسخ برخی استعلام‌های قضایی

۲۷ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

دیوار در بیانیه‌ای بابت خطای نرم‌افزاری در برخی استعلام‌های قضایی عذرخواهی و اعلام کرد خسارت‌ها را جبران می‌کند.

به گزارش پیوست، دیوار در بیانیه‌ای از یک خطای نرم‌افزاری در پلتفرم خود خبر داد و اعلام کرد: «اخیراً متوجه شدیم که با بروز خطایی نرم‌افزاری در دیوار، در پاسخ به تعدادی از استعلام‌های قضایی، یک نشانی اینترنتی (IP) نادرست را گزارش کرده‌ایم.»

در این بیانیه ذکر شده است که در ارتباط با یک پرونده کلاهبرداری ارز دیجیتال، این خطای دیوار باعث بازداشت اشتباهی یکی از شهروندان به‌مدت چهار شبانه‌روز شد. طبق این بیانیه، با کمک پلیس فتا و دادسرای جرائم رایانه‌ای در کشف این خطا، دیوار ضمن شناسایی و برطرف کردن آن، برای دلجویی و پرداخت غرامت این اتفاق ناگوار اقدام و رضایت شهروند یادشده را جلب کرده است.

دیوار ضمن اشاره به اینکه مسئولیت این خطا با دیوار است اضافه کرد: «از تیر ۱۴۰۲ تا اردیبهشت ۱۴۰۳، ممکن است افرادی دیگر نیز با مشکل روبه‌رو شده باشند. ما مسئولیت این خطای فاحش را به عهده می‌گیریم و صمیمانه عذرخواهی می‌کنیم. برای پیگیری همه‌جانبه ماجرا نیز، تیم ویژه‌ای را در دیوار تعیین کرده‌ایم و در تلاشیم از تمام مسیرهای ممکن، افراد آسیب‌دیده احتمالی را بیابیم و همراه با دلجویی از آن‌ها، خسارت‌شان را جبران کنیم.»

 

طبق این بیانیه، دیوار از همه شهروندانی که ممکن است به خاطر این خطای نرم‌افزاری دچار مشکل شده باشند دعوت کرده است تا ۳۱ مرداد ۱۴۰۳، با تلفن مستقیم ۷۹۴۵۸۵۷۰-۰۲۱ تماس بگیرند یا مشخصات و مستندات خود را به آدرس ایمیل legal@divar.ir ارسال کنند تا برای حل مشکل و جبران خسارت‌های احتمالی آنها اقدام شود.

این پلتفرم تاکید کرده است: «بی‌تردید آسیب‌های واردشده به افراد به‌شکل مادی قابل جبران نیست، با این حال، دیوار به‌ازای هر روز مشکل مشابه، مبلغ ۱۰ میلیون تومان به افراد آسیب‌دیده غرامت پرداخت خواهد کرد.»

https://pvst.ir/i5z

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو