skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تاکسی‌های اینترنتی می‌توانند گزینه عجله دارم را برگردانند

سمانه سمیع تحریریه

۱۴ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۶ خرداد ۱۴۰۳

بر اساس نظریه معاون حقوقی ریاست‌جمهوری گزینه عجله دارم مصداق گران‌فروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند.

به گزارش پیوست، نتیجه صورت‌جلسه در مورد حذف گزینه عجله دارم که در نهم خردادماه به امضای رئیس مرکز ملی مطالعات، پایش و بهبود محیط کسب‌و‌کار کشور سید امیر سیاح رسیده است نشان می‌دهد گزینه عجله دارم مصداق گران‌فروشی نیست و پلتفرم‌ها می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند‌.

این در حالی است که سازمان تعزیرات حکومتی اسفندماه گزینه عجله دارم را مصداق گران‌فروشی اعلام کرد و پلتفرم‌های تاکسی اینترنتی مجبور به حذف این گزینه از خدمات خود شدند.

در این صورت‌جلسه آمده است: بر اساس نظریه معاون حقوقی ریاست‌جمهوری سکوهای اینترنتی گزینه عجله دارم مصداق گران‌فروشی نیست و سکوهای تاکسی اینترنتی می‌توانند این گزینه را به خدمات خود برگردانند و سکوها مکلف‌اند اطلاعات آنالیز قیمت‌گذاری خود را طی دو هفته به دبیرخانه هیات عالی نظارت بر سازمان‌های صنفی کشور ارائه کنند.

گویا نماینده سازمان تعزیرات حکومتی با وجود دعوت در این جلسه حاضر نشده است، سازمانی که تاکسی‌های اینترنتی را مجبور به حذف گزینه عجله دارم کرد و آن را مصداق بارز گران‌فروشی می‌دانست.

 

 

https://pvst.ir/i2s
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو