skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ویندوز و اندروید با بروزرسانی Phone Link نزدیک‌تر شدند

۸ خرداد ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

نسخه جدیدی از اپلیکیشن Phone Link مایکروسافت که در گوشی‌های اندرویدی با نام Link to Windows شناخته می‌شود به شما اجازه می‌دهد تا متن داخل تصاویر گوشی که بین گوشی اندرویدی و ویندوز به اشتراک گذاشته می‌شوند را کپی و منتقل کنید. این قابلیت در حال حاضر برای نسخه Release Preview Insider از ویندوز عرضه شده و به زودی در اختیار تمامی کاربران قرار می‌گیرد.

به گزارش پیوست به نقل از ورج، اپلیکیشن Phone Link به شما اجازه می‌دهد تا تماس‌ها،‌ پیام‌ها، هشدار‌ها و تصایور گوشی اندرویدی را به طور کامل با کامپیوتر ویندوزی هم‌گام کرده و به عبارت دیگر گوشی خود را روی کامپیوتر در اختیار داشته باشید. این اپلیکیشن عملکرد محدود‌تری در دستگاه‌های iOS دارد و تنها هشدار‌ها، پیام‌ها و تماس‌ها را از طریق بلوتوث هم‌رسانی می‌کند.

با اینکه پیش‌تر نیز با اضافه شدن قابلیت استخراج متن به Snipping Tool در ویندوز شما می‌توانستید متن را از تصاویر گوشی خود استخراج کنید اما با بروزرسانی جدید دیگر نیازی به گام‌های اضافی نیست و تمامی مراحل در داخل اپلیکیشن انجام می‌شود. این قابلیت در نسخه Phone Link 1.24051.91.0 فعال شده است.

با این حال بررسی‌های وبسایت ورج نشان می‌دهد که استخراج متن ویندوز اشتباهات بیشتری به نسبت قابلیت مشابه سامسونگ یا اپل دارد و برای بهبود عملکرد بهتر در متن‌های طولانی بهتر است با فعال کردن امکان کپی پیست بین دستگاه‌ها متن را داخل گوشی خود استخراج کرده و از این طریق برای کامپیوتر ارسال کنید.

https://pvst.ir/i0y

یک دیدگاه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو