skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ژرف‌نگر هویت بصری خود را تغییر داد

سمانه سمیع تحریریه

۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

ژرف‌نگر، شرکت فعال در زمینه طراحی، اجرا و مشاوره سیستم‌های ارتباطی و نرم‌افزاری هویت بصری خود را با توجه به سه اصل تعهدپذیری، دسترسی و توسعه تغییر داد.

به گزارش پیوست، حمیدیزدانی مدیرعامل ژرف‌نگر در مراسم تغییر لوگو و رونمایی از هویت بصری جدید ژرف‌نگر به ارائه‌ای کوتاه از تاریخچه فعالیت‌های ژرف‌نگر پرداخت و گفت: از سال ۷۸ که فعالیت خود را آغاز کردیم، اهمیت موضوع شبکه‌های ارتباطی را در اولویت خود قرار دادیم و ضمن اینکه در بسیاری از پروژه‌های ارتباطی و مخابراتی جزو اولین شرکت‌های پیشرو بودیم، توانستیم برای یک دهه پیمانکار شرکت مخابرات باشیم.

یزدانی در ادامه به نیازهای فناورانه در کشور پرداخت و تشریح کرد: با یک آینده‌نگری هوشمندانه تلاش کردیم لایه به لایه در مسیر توسعه قرار بگیریم و با توجه به رویکرد انتقال دانش، طراحی و راه‌اندازی پروژه‌های متعددمان را پیش ببریم. برند نورونتا، ابرزس که ذیل فعالیت‌هایمان شکل گرفته است بخشی از همین رویکرد هستند.

ری‌برندینگ با نگاه به آینده

یزدانی در ادامه به تغییر رفتارها و سرعت تکنولوژی در کشور اشاره کرد و افزود: پس از ۲۵ سال بنا به توجه به نیازها و رویکرد آینده و اصول فعالیت‌هایمان که خدمت‌محوری است برند خود را تغییر دادیم چون برند یک سازمان بیانگر هویت و رویکرد آن است.

امیرحسین برنجیان، مدیر برند ژرف‌نگر هم ری‌برند با توجه به تغییرات سریع فناوری در جهان را لازمه برندهای فناورانه دانست و تشریح کرد: تغییر و به‌روز بودن خاصیت شرکت‌های تکنولوژیک است و سفر ۲۵ ساله‌ای که ژرف‌نگر در طی دهه‌های اخیر طی کرده است آن را از شرکتی کلاسیک به شرکتی پیشرو در حوزه تلکام تبدیل کرده است و حالا بر این اساس هویت ژرف‌‌نگر را بر اساس استراتژی‌هایی که آن را دوباره بررسی کرده‌ایم تغییر داده‌ایم. ما مدتهاست که از محصول فروشی به سمت شرکتی فعال در زمینه ارائه راهکار رفته‌ایم و باید بر همین اساس ری‌برند می‌کردیم.

برنجیان ادامه داد: هدف ژرف‌نگر رفع نیازهای فناورانه سازمان‌ها به شیوه پایدار و خلاق است و بر اساس سه اصل دسترس‌پذیری، تعهد رشد و توسعه تغییر برند را در اولویت قرار دادیم. همچنین چشم‌انداز برند ژرف‌نگر تحول زیر ساخت و ساخت جامعه‌ای روبه جلو است.

تغییر سخت، اما لازم است

ابوذر محمدی، مدیرآژانس ویو از تیم طراحی برند جدید ژرف‌نگر هم گفت: تغییر برند ژرف‌نگر با توجه به کلید واژه‌هایی مثل سرعت و امنیت بوده است و پس از رایزنی‌های مختلف با مدیران این شرکت به این نتیجه رسیدیم که می‌خواهیم دقیقا مانند نام ژرف مفهوم ژرف‌نگری را در کنار مفهوم پایداری و کیفیت به مخاطب القا کنیم.

او همچنین ادامه داد: تمرکز بر کلیدواژه‌هایی مثل امنیت انتقال داده را می‌خواستیم با تمرکز بر چتر امنیت بر سر خطوط انتقال داده بگذاریم و شفافیت را در برند نمایان کنیم. از اینجا شد که عروس دریایی را بنا به تشابه بصری انتخاب کردیم. عروس دریایی ضمن اینکه دارای شبکه کامل عصبی است تنها موجود نامیراست که دوباره از خود متولد می‌شود و همچنین در عمق دریاهاست. مضاف بر اینکه می‌خواهیم طبیعت سیال ژرف‌نگر و پویایی برند را در همین هویت القا کنیم.

در پایان حسام زاریان، مدیرعامل ابرزس از فعالیت‌های ابر زس صحبت کرد و افزود: تمرکز ابرزس بیشتر بر مشتریان سازمانی است و آنها ۲۲ هزار مشترک سازمانی دارند.

https://pvst.ir/hxf
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو