skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

اخبار

تحریریه پیوست

کیدزی به کودکان و نوجوانان تسهیلات خرد بانکی می‌دهد

تحریریه پیوست

۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

کیدزی

کیدزی به عنوان زیست بوم دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد، از خرداد ماه به کودکان و نوجوانان تسهیلات خرد بانکی ارائه می‌دهد.

به گزارش روابط عمومی کیدزی، محمدرضا فرهادی، مدیر ارشد کیدزی با اشاره به نقش‌ این تسهیلات در معیشت اقشار جامعه گفت: گام اول این خدمات، اضافه شدن تسهیلات خرد در اپلیکیشن زیپاد خواهد بود. کیدزی در اسفند ماه سال گذشته خبر از راه اندازی اولین نئوبانک تخصصی کودک و نوجوان کشور را داده بود و اکنون امیدواریم با راه‌اندازی سرویس تسهیلات خرد زیپاد، گامی بلند در جهت رشد و توسعه سواد مالی کودکان و نوجوانان شایسته کشورمان برداریم.

به گزارش واحد کسب و کار کیدزی، سرویس تسهیلات خرد زیپاد با هدف استقلال مالی کودکان و نوجوانان و همچنین آشنایی آنها با مباحث مالی و بانکی ایجاد شده است و از خرداد ماه آماده دادن تسهیلات به دارندگان حساب زیپاد خواهد بود.

در این سرویس دارندگان حساب دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد بدون نیاز به ضامن، ارائه چک و یا سفته، چند دقیقه پس از ثبت درخواست خود می‌توانند بر اساس مدل‌های متنوع پیش‌بینی شده تسهیلات کوتاه مدت دریافت کنند.

به گفته روابط عمومی کیدزی، دریافت این تسهیلات به صورت کاملا آنلاین و بدون نیاز به مراجعه حضوری به شعب بانک پاسارگارد است. اعطای آن نیز بدون نیاز به ضامن و وثیقه و بر اساس اعتبار سنجی یکی از والدین به عنوان افتتاح کننده حساب انجام می‌شود.

ایجاد حساب در زیپاد

برای ایجاد حساب دیجیتالی کودک و نوجوان بانک پاسارگارد، یکی از والدین باید اپلیکیشن زیپاد را دانلود کرده و در آن ثبت نام کند. پس از آن مراحل احراز هویت برای فرزند یا فرزندان خود را به صورت آنلاین طی کرده و حساب دیجیتالی بانک پاسارگارد افتتاح می‌شود.

https://pvst.ir/huy

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو