skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کیدزی به زودی از اولین نئوبانک کودک رونمایی خواهد کرد

سمانه سمیع تحریریه

۱۵ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

کیدزی به زودی از اولین نئوبانک کودک رونمایی خواهد کرد

 

 

 کیدزی سرویس‌ کودک و نوجوان بانک پاسارگاد به زودی از اولین نئوبانک کودک رونمایی خواهد کرد.

به گزارش پیوست، محمودرضا فرهادی، مدیر پروژه کیدزی سرویس‌های کودک و نوجوان بانک پاسارگاد در رویداد تولد یک‌سالگی زیپاد به معرفی سرویس‌های زیپاد در یک سال اخیر پرداخت و گفت: هدف از این دورهمی یک جشن مختصر برای کاربران و کودکانی بود که تاکنون از سرویس‌های زیپاد استفاده کرده‌اند. ماموریت و رسالت اصلی ما در زیپاد ایجاد یک فضای امن برای خانواده‌ها از لحاظ مالی است و تمام هدف ما این است که کودکان بتوانند طعم استقلال مالی را بچشند و بتوانند خدمات مالی دریافت کنند.

طبق گفته فرهادی کیدزی فضایی است که علاوه بر سرگرمی کودکان، والدین هم می‌توانند بدون این‌که به آزادی و هویت مستقل فرزندشان لطمه‌ای بزنند امکان آموزش سواد مالی به فرزندان‌شان را فراهم کنند. او در این باره توضیح داد: کیدزی زیست‌بوم یا اکوسیستم شاخص حوزه کودک و نوجوان بانک پاسارگاد است که یک‌سری خدمات به کسب‌وکارهای حوزه کودک و نوجوان ارائه می‌دهد، اما در واقع توسعه کیدزی از سرزمین هوشمند پاد شروع شده است. سرزمین هوشمند پاد پلتفرم ارائه انواع محصولات و خدمات دیجیتالی است که عمده‌ فعالیت‌های این پلتفرم روی بازار کودک و افراد زیر ۱۸ سال متمرکز شده است.

فرهادی در ادامه به اهمیت سواد مالی در بین کودکان اشاره کرد و افزود: موضوع سواد مالی مهم‌ترین بخش رسالت ما در بانک پاسارگاد است و در خصوص کودکان این موضوع دوچندان اهمیت پیدا می‌کند. هدف ما این است که بهترین خدمات را به این قشر ارائه دهیم. در کمتر از ۶ ماه که زیپاد به صورت رسمی وارد بازار شده، توانسته است اعتماد جامعه را جلب کند و صد در صد شهرهای ایران در حال استفاده از این محصول هستند و ۹۰ درصد شهرهای محروم ایران را نیز پوشش داده‌ایم. تا امروز موقعیتی که به دست آورده‌ایم برای ما دلگرم کننده بوده است تا در سال آینده خدمات بیشتری ارائه دهیم، خدماتی که برای بچه‌ها جذابیت داشته باشد. در واقع هدف ما این است که محصول اصلی و مخصوص خود کودکان را تا چند ماه آینده وارد بازار کنیم تا خود کودکان بتوانند به خودی خود حساب‌شان را چک کنند.

از امروز تا ایام عید نیز ویژه برنامه‌ها و ‌جوایز مناسبی در اپلیکیشن زیپاد فراهم شده است تا امکان جذب کودکان بیشتری به پلتفرم مهیا شود.

در انتهای رویداد قرعه‌‌کشی حساب‌های دیجیتال کودک و نوجوان بانک پاسارگاد زیپاد که در جشنواره بهمن و اسفند برگزار شده بود انجام شد و ۵ میلیارد ریال جایزه به برندگان این قرعه‌کشی اهدا شد.

https://pvst.ir/hex
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو