skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شبکه اجتماعی اکس با هوش مصنوعی گروک رویدادهای خبری را خلاصه می‌کند

۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

بلومبرگ می‌گوید اکس، شبکه اجتماعی تحت مالکیت ایلان ماسک، از این پس با استفاده از چت‌بات هوش مصنوعی گروک ساخته شرکت xAI رویادهای خبری داخل اپلیکیشن را خلاصه‌سازی می‌کند.

به گزارش پیوست، این چکیده‌های خبری به جای منابع و مقالات خبرگزاری‌ها وابسته به توییت‌های کاربران است و تنها در اختیار مشترکان پریمیوم قرار دارد. براساس گفته شرکت در روز جمعه این قابلیت‌ که «Stories» نام دارد به هیچ منبع یا خبرگزاری اشاره نمی‌کند اما به گفته ماسک منابع بهتری در راه اضافه شدن به آن هستند.

ماسک به بخش فناوری بلومبرگ گفت: «هرچه اطلاعات بیشتری در دسترس قرار بگیرد، چکیده اخبار هم با آن اطلاعات بروز می‌شود.» چت‌بات هوش مصنوعی گروک در واقع تحت مالکیت اکس قرار ندارد و بخشی از شرکت xAI است که ماسک در آن به رقابت با بزرگان هوش مصنوعی مشغول است. با یان حال ماسک پیش از این اعلام کرده است که گروک با استفاده از پست‌های اکس آموزش می‌بیند.

پلتفرم اکس که پیش از این با نام توییتر شناخته می‌شد در گذشته محصول مشابهی به نام Moments داشت که در آن ناظران انسانی چکیده‌های خبری را ساخته و منتشر می‌کردند. این محصول کمی پس از مالکیت ایلان ماسک در اواخر ۲۰۲۲ از دسترس خارج شد.

 

 

 

https://pvst.ir/hum

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو