skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

انجمن تجارت الکترونیک: خروج «ابر آروان» از تحریم‌های اتحادیه اروپا امیدوارکننده است

۲۱ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

انجمن تجارت الکترونیک تهران در بیانیه‌ای از رفع تحریم‌های اتحادیه اروپا در رابطه با ابرآروان ابراز خوشحالی کرده است و خروج «ابر آروان» از تحریم‌های اتحادیه اروپا را برای اکوسیستم استارتاپی ایران امیدوارکننده عنوان کرده است.

انجمن تجارت الکترونیک تهران در بیانیه‌ای از رفع تحریم‌های اتحادیه اروپا در رابطه با ابرآروان ابراز امیدواری کرده است. در این بیانیه آمده است: طی سال‌های اخیر، بسیاری از کسب‌وکارهای استارت‌آپی  با بدرفتار‌ی‌های رسانه‌ای مواجه و مورد هجمه واقع شدند. در این میان، ابر آروان از میانه‌های سال ۱۴۰۱ و به‌دور از مبانی فنی و حقوقی در فهرست تحریم‌های سیاسی اتحادیه اروپا قرار گرفت و به‌عنوان یکی از بازیگران این زیست‌بوم، هزینه‌های متنوعی را متحمل شد.حالا و پس از گذشت هفده ماه و بر اساس پیگیری‌های قانونی و و ارائه‌ی مستندات فنی، این شرکت توانسته خود را از ذیل این تحریم‌های ناعادلانه خارج کند. لغو تحریم‌های بین‌المللی رویدادی کمتر متداول است که نه فقط برای ابر آروان، که برای تمام اکوسیستم استارت‌اپی ایران مغتنم به‌شمار می‌آید.

در ادامه این بیانیه آمده است کسب‌وکارهای حوزه‌ی اقتصاد دیجیتال که با گونه‌های مختلفی از تحریم و تبعیض داخلی و خارجی مواجه بوده و هستند، همواره توانسته‌اند با اتکا به دانش، تجربه و اراده‌ی خود، بر مشکلات فائق آمده و راهکارهایی را برای برون‌رفت از شرایط دشوار ابداع کنند.  امیدواریم این دستاورد فنی-سیاسی، دلیلی برای رفع سونظرهای موجود در بخش‌های مختلف حاکمیت و جامعه به این اکوسیستم باشد و باعث شود که با دید بازتری به این گروه از کسب‌وکارها نگریسته شود.

https://pvst.ir/hnx

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو