skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

ژنراتورها خاموش، برق دیتاسنتر آسیاتک وصل شد

میثم قاسمی تحریریه

۱۶ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آسیاتک با صدور اطلاعیه‌ای از «رفع شرایط اضطرار قطعی برق برج میلاد و استمرار فعالیت مرکز داده» این شرکت خبر داد.

به گزارش پیوست، ۱۴ فرودین ماه آسیاتک اعلام کرد دو مسیر اصلی برق برج میلاد تهران قطع شده و انرژی مرکز داده این شرکت با استفاده از ژنراتور تامین می‌شود. این شرکت به مشترکان خود هشدار داده بود. اکنون آسیاتک با صدور اطلاعیه‌ای از بازگشت شرایط به وضعیت عادی خبر داده است.

در اطلاعیه آسیاتک آمده است: «مسئله قطعی برق برج میلاد ساعت ۱۶ امروز، پنج‌شنبه ۱۶ فروردین ۱۴۰۳ رفع شده است و پایداری برق مرکز داده بر شبکه توزیع نیرو به حالت عادی بازگشته و مسیر تامین برق از ژنراتورها به برق اصلی برج میلاد منتقل شد.»

این شرکت تاکید کرده است علی‌رغم مشکلات ناشی از قطعی برق برج میلاد، «ارائه خدمات در مرکز داده آسیاتک در برج میلاد از طریق تامین برق به وسیله ژنراتورهای مرکز داده و بدون حتی ثانیه‌ای توقف ادامه داشته و فعالیت سرورها و تجهیزات شبکه‌های مشترکان به صورت عادی در جریان بوده است.»

همچنین در این اطلاعیه از هم‌آهنگی و همکاری دستگاه‌های مختلفی مانند وزارت ارتباطات، سازمان تنظیم مقررات، برج میلاد، شهرداری تهران، توزیع برق تهران، توانیر، متانیر و پلیس راهور و برای رفع مشکل برق، خبر داده شده است.

https://pvst.ir/hmm
میثم قاسمیتحریریه

  سال ۸۱ رشته مهندسی را رها کردم به شوق روزنامه‌نگاری. از همان سال تاکنون، در حوزه‌های مختلفی مانند سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، گردشگری، ورزشی و... در رسانه‌هایی مانند همشهری، حیات‌نو، توسعه، عصر ارتباط و... کار کرده‌ام. از میانه سال ۹۲ و پس از حدود ۳ سال دوری از حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات، به پیوست آمدم و دوباره روزنامه‌نگار این رشته شدم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو