skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

فناوری

تحریریه پیوست

برق برج میلاد قطع شد، آسیاتک به مشترکان دیتاسنتر هشدار داد

تحریریه پیوست

۱۴ فروردین ۱۴۰۳

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

آسیاتک با صدور اطلاعیه‌ای اعلام کرد برق برج میلاد از ۲ مسیر اصلی قطع شده و برق مرکز داده این شرکت با استفاده از دیزل ژنراتور تامین می‌شود و مشترکان لازم است «تمهیدات لازم جهت شرایط اضطرار» انجام دهند.

آسیاتک اعلام کرد برق برج میلاد تهران که دیتاسنتر این شرکت در آن قرار دارد از ساعت ۲ بامداد ۱۴ فروردین از دو مسیر اصلی انتقال برق ۶۳ کیلو ولت قطع شده است و برق مرکز داده آسیاتک توسط دیزل ژنراتورهای برج تامین می‌شود.

این شرکت از مشترکان خود خواسته است «تمهیدات لازم جهت شرایط اضطرار را مبذول فرموده و نسبت به صحت عملکرد و وجود مسیرهای پشتیبان برای داده‌ها و سرویس‌های جاری خود اقدام» کنند.

در اطلاعیه آسیاتک آمده است «تجهیزات UPS و باطری‌ها به مقدار لازم و در شرایط نرمال سرویس‌دهی فعال هستند و همکاران ما در تلاش هستند مشکل به وجود آماده در اسرع وقت بدون وجود هرگونه اختلالی برای شما حل گردد.»

شنیده می‌شود یکی از مسیرهای تامین برق از پیش از ایام نوروز قطع شده؛ اما مدیریت برج میلاد این موضوع را اطلاع نداده و به دلیل سختی کار، اقدام به ترمیم آن نکرده است. مسیر دوم نیز شب گذشته توسط پیمانکار شهرداری تخریب شده و ترمیم آن احتمالا تا فردا شب زمان لازم دارد.

https://pvst.ir/hm5

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو