skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کارآفرینی نارون در پیمان سرمایه‌گذاری کرد

۲۶ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

شرکت کارآفرینی نارون در شرکت پیمان سرمایه‌گذاری کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت کارآفرینی نارون، این شرکت به نمایندگی از گروه مالی آگاه در سرویس پرداخت مستقیم پیمان سرمایه‌گذاری کرد. پیمان، نخستین ارائه‌کننده راهکار پرداخت مستقیم در ایران است که از سال ۱۳۹۸ فعالیت خود را در شرکت فرابوم نوآوری باز آغاز کرده است.

دایرکت دبیت یا پرداخت مستقیم راهکاری است که کاربران با استفاده از آن به کسب‌وکارها اجازه می‌دهند برای خریدهای پرتکرار و پرداخت صورت‌حساب‌ها و هزینه اشتراک‌های دوره‌ای به صورت مستقیم از حساب بانکی‌ آنها پرداخت انجام شود.

پیمان اعلام کرده است با ۹۱ درصد نرخ تراکنش موفق، ضمن افزایش درآمد و رشد جریان نقدینگی برای کسب‌وکارها، نرخ ماندگاری مشتری را تا ۸ برابر بیشتر کرده است. همچنین تا کنون بیش از ۵ میلیون کد ملی و ۷ میلیون شماره موبایل یکتا از پرداخت مستقیم پیمان استفاده کرد‌‌ه‌اند. پیمان با بیش از یک میلیون کاربر فعال، این راهکار را برای مشتریان ۱۳ بانک کشور در بیش از ۱۰۰ کسب‌وکار آنلاین به‌طور مستقیم و هزاران اپلیکیشن به‌طور غیرمستقیم فراهم کرده است. دیجی‌کالا، اسنپ، کافه بازار، آپ، تپسی و فیلیمو از جمله کسب‌و‌کارهایی هستند که از سرویس پرداخت مستقیم پیمان استفاده می‌کنند.

پیمان با سرمایه‌گذاری مشترک ۱۲۰ میلیارد تومانی شرکت‌های کارآفرینی نارون و فرابوم از این پس به عنوان شرکتی مستقل به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

https://pvst.ir/hja

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو