skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

علیرضا سانیانی مدیرعامل شرکت تراکنش همراه مانی‌‌تک شد

۲۳ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

علیرضا سانیانی به عنوان مدیرعامل شرکت «تراکنش همراه مانی‌‌تک» با نشان تجاری «مانی‌تک» برگزیده شد.

به گزارش روابط عمومی توسن تکنو، مدیرعامل جدید «مانی‌تک» با سابقه‌ای ۲۵ ساله در زمینه فناوری اطلاعات و ارتباطات و بانکداری، در پروژه‌هایی همچون استقرار کُربنکینگ (Core Banking) بانک شهر، طراحی و ایجاد سامانه شعبه مجازی بانک گردشگری با احراز هویت دیجیتال بدون نیاز به حضور مشتری، راه‌اندازی شبکه ماهواره‌ای شعب بانک قوامین، طراحی پیاده‌سازی و راه‌اندازی سوییچ آفلاین برای تسویه‌حساب تراکنش‌های بلیت الکترونیک مشترک مترو و اتوبوس شهرداری تهران و طراحی و اجرای رصدخانه و مرکز کنترل و فرماندهی جمعیت هلال احمر نقش ایفا کرده است.

سانیانی در کارنامه کاری خود همکاری با بانک‌های مختلف از جمله بانک شهر، گردشگری و قوامین را با سمت‌هایی نظیر معاون فناوری اطلاعات و رئیس دایره شبکه و امنیت اطلاعات دارد. او همچنین بیش از ۱۱ سال به‌عنوان معاون پرداخت‌های نوین و سرویس‌های شهری و معاون مخابرات و الکترونیک و سخت‌افزار سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری تهران مشغول به خدمت بوده است. آخرین سمت سانیانی پیش از انتصاب به سمت مدیرعاملی این شرکت، مدیر کل فناوری اطلاعات و آمار جمعیت هلال احمر ایران بوده است.

علیرضا سانیانی، متولد ۱۳۵۲ و دانش‌آموخته دکتری مدیریت توسعه کسب‌وکار از دانشگاه تربیت مدرس است. او در مقطع کارشناسی ارشد در رشته انتقال تکنولوژی تحصیل کرده و دارای مدرک کارشناسی در رشته مهندسی برق الکترونیک است.

در جلسه معرفی مدیرعامل جدید «مانی‌‌تک»، از خدمات و تلاش‌های مهرداد خسروی، مدیرعامل پیشین این شرکت تقدیر به عمل آمد.

https://pvst.ir/hhb

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو