skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

«سرآوا» از «نوار» خارج شد/ برگشت سهام به بنیان‌گذاران

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۰ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۱ دقیقه

سرآوا از ساختار سهامداری استارت‌آپ نوار خارج شد.

به گزارش پیوست، سرآوا در ادامه روند خروج از ساختار سهامداری شرکت‌های پورتفوی خود، این بار از نوار خارج شده و سهام آن را به بنیان‌گذاران واگذار کرده است. سرآوا سال ۹۵ در نوار سرمایه‌گذاری کرده و بخشی از سهام آن را تصاحب کرده بود.

سرآوا در خبری که در این رابطه منتشر کرده از هیات مدیره و مدیرعامل سابق تشکر کرده است:‌ «سرآوا ضمن تشکر از هیات مدیره و مدیرعامل سابق خویش که نقش مهمی را در دوره‌ ریاست خود در حمایت و مدیریت شرکت‌های پورتفولیو و خروج موفق از آنها ایفا کرد، امیدوار است بنیان‌گذاران نوار بتوانند با ساختار سهامداری جدید، موفقیت‌های افزون‌تری را برای مجموعه‌شان کسب کنند.»

این دومین خروج سرآوا طی سال جاری است. پیش از این نیز این سرمایه‌گذار خطرپذیر با فروش سهام خود گروه صنعتی گلرنگ از ساختار سهامداری الوپیک خارج شده بود.

https://pvst.ir/hgb
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو