skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

تلگرام چندین قابلیت تجاری را برای کسب‌وکارها فعال می‌کند

۱۶ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

پیام‌رسان محبوب تلگرام برای اولین بار قابلیت‌هایی را خاص کسب‌وکارها عرضه کرده است و براساس پستی که پاول دوروف در کانال تلگرامی خود منتشر کرده است، اولین دسته از امکانات Telegram Business این هفته عرضه شده اند.

به گزارش پیوست، تلگرام با ارائه این امکانات به کسب‌وکارها وارد رقابت مستقیم با واتساپ، پیام‌رسان شرکت متا، می‌شود که از مدت‌ها پیش امکانات مختلفی را در اختیار حساب‌های تجاری گذاشته و حتی سیستم پرداخت آن نیز در برخی از مناطق فعال است.

دوروف در کانال تلگرام خود اعلام کرد که کاربران تجاری می‌توانند مکان و ساعت فعالیت را به حساب خود اضافه کنند. چت‌ها را با نشان‌های رنگی دسته‌بندی کنند و از پیام‌های خوش‌آمدگویی/بدرود خودکار بهره‌مند شوند. همچنین شورت‌کات‌هایی برای پاسخ سریع در اختیار آنها قرار می‌گیرد.

چت‌بات نیز به گفته دوروف نقش مهمی در کمک به حساب‌های تجاری دارند. حساب‌های تجاری تلگرام می‌توانند به راحتی چت‌بات‌ها را به دستیار خود تبدیل کرده و وظیفه پاسخ به یک سری از مکالمه‌ها یا تمام آن‌ها را به چت‌بات محول کنند.

پیام‌رسان تلگرام یکی از محبوب‌ترین پلتفرم‌های فیلتر شده در کشور ما است که البته هنوز هم کاربران زیادی در بین ایرانیان دارد و تعداد زیادی از کسب‌وکارها نیز در این پلتفرم فعالیت دارند.

https://pvst.ir/hfa

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو