skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر
انتخاب سردبیر

دیوار۵ میلیارد تومان بخاطر باگ فنی نردبان خسارت می‌دهد

۷ اسفند ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۸ اسفند ۱۴۰۲

پلتفرم دیوار اعلام کرد یک ایراد فنی یا «باگ» در پنل کاربران کشف کرده که بر اثر آن بیش از ۲۷ هزار کاربر در مجموع حدود ۱.۶ میلیارد تومان متضرر شده‌اند. دیوار در بیانیه خود گفته است در مجموع بیش از ۵ میلیارد تومان به قیمت روز به کاربران ضرر کرده، پرداخت می‌کند.

روابط عمومی دیوار در بیانیه‌ای اعلام کرد تیم فنی این پلتفرم انتشار آگهی‌های آنلاین، «به تازگی» یک ایراد فنی را سیستم خود کشف کرده‌اند که «باعث شده بود برای تعدادی از کاربران‌ پنل‌های کسب‌وکاری که آگهی خود را در فواصل زمانی کوتاه (کمتر از ۲ ساعت) بیش از یک بار نردبان می‌کردند، اعمال نردبان‌های بعدی تاثیری نداشته است.»

دیوار گفته است این باگ سبب می‌شد وقتی کاربران پنل‌های کسب‌وکاری با فاصله کمی از نردبان قبلی اقدام به اعمال نردبان می‌کردند، عملاً تاثیری روی آگهی آنها نداشت.

در طی سال‌هایی که کاربران از نردبان استفاده می‌کردند این باگ فنی موجب شده تا آنان ۱.۶ میلیارد تومان ضرر کنند حال دیوار ضرر آنها را به قیمت روز محاسبه کرده و به ۲۷ هزار کاربر ۵ میلیارد تومان پرداخت می‌کند و میانگین مبلغ پرداختی به هر کاربر تقریبا ۱۹۰ هزار تومان پرداخت خواهد بود.

دیوار با اعلام این نکته که «مشکل به صورت کامل برطرف شده است» در جبران خسارت کاربران خبر داده است. در بیانیه این شرکت آمده است: «مبلغ کلی که این کاربران برای نردبان‌های فاقد تاثیر پرداخت کرده بودند، در مدت ۳ سال، حدود یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بوده است و دیوار اکنون برای جبران منصفانه این ایراد سیستمی، مبلغ ۵ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان را با قیمت روز به تمامی این کاربران بازمی‌گرداند. تعداد کاربران متاثر از این باگ در مجموع ۲۷ هزار و ۷۳۴ کاربر بوده است که از این تعداد بیشتر از ۲۰ هزار کاربر ۱ یا ۲ نردبان‌ اعمال نشده داشته‌اند.»

در بیانیه دیوار آمده است که ارسال پیام برای کاربرانی که از این باگ، متضرر شده‌اند آغاز شده و این افراد می‌توانند با اعلام شماره شبای خود این هزینه را دریافت کنند.

https://pvst.ir/hbg

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو