skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

کسب‌وکارهای فعال روی سکوهای داخلی حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان وام می‌گیرند

۱۴ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۱۵ بهمن ۱۴۰۲

افزایش نرخ تبدیل با تجزیه و تحلیل داده‌های وبسایت

سازمان فناوری اطلاعات ایران به کسب‌وکارهای فعال روی پلتفرم‌ها یا سکوهای داخلی حداکثر ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات با سود ۱۵.۳۳ درصد با بازپرداخت ۴۸ماهه اعطا می‌کند.

مدیرکل پایش، ممیزی و نظارت سازمان فناوری اطلاعات ایران با اعلام این خبر گفت: این تسهیلات برای کسب‌وکارهای حقوقی ۵۰۰ میلیون تومان، برای کسب‌وکارهای صنفی ۳۰۰ میلیون تومان و برای کسب‌وکارهای حقیقی ۲۰۰ میلیون تومان است که سود آن ۱۵.۳۳ درصد و بازپرداخت آن ۴۸ماهه با ۶ ماه تنفس خواهد بود.

جزئیات سقف وام اعطایی به کسب‌وکارهای فعال روی سکوهای داخلی

سازمان فناوری اطلاعات ایران بر اساس آیین‌نامه “حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال” به کسب‌وکارهای فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال کشور تسهیلات ارائه خواهد کرد.

طبق آیین‌نامه حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال، «بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران مکلف است با هماهنگی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات برای کسب‌وکارهایی که در سکوهای داخلی فعالیت می‌کنند، بر اساس ویژگی‌های کسب‌وکار و ظرفیت کسب درآمد، نسبت به تدوین و ابلاغ دستورالعمل وحدت رویه به منظور پذیرش حساب کاربری متقاضی به عنوان مبنای اعتبارسنجی برای اعطای تسهیلات به کسب‌وکار یا هر شخصی که متقاضی معرفی می‌کند، مطابق دستورالعمل اجرایی اعطای تسهیلات خرد، موضوع مصوبه گروه مقررات و نظارت موسسات اعتبار بانک اقدام کند.»

اختصاص تسهیلات به کسب و کارهای داخلی
جزئیات تسهیلات اعطایی به کسب‌وکارهای فعال روی پلتفرم‌های داخلی

مهدی مظفری، مدیرکل پایش، ممیزی و نظارت سازمان فناوری اطلاعات ایران، در گفت‌وگو با روابط عمومی این سازمان اعلام کرده است: این تسهیلات در راستای ایجاد اشتغال و به کلیه کسب‌وکارهای فعال  که بر بستر سکوهای مشمول آیین‌نامه “حمایت از سکوها و کسب‌وکارهای اقتصاد دیجیتال” اقدام به فروش کالا یا خدمات یا فعالیت اقتصادی می‌کنند ارائه خواهد شد.

مهدی مظفری گفت: کسب‌وکارهای فعال در حوزه اقتصاد دیجیتال کشور که حداقل سه ماه سابقه فعالیت در سکوهای داخلی مشمول نظیر ایتا، روبیکا، سروش پلاس، شیپور، کسبینو، آی‌گپ و بله را دارند می‌توانند درخواست خود را از طریق سایت www.irantavanafarin.ito.gov.ir ارسال کنند.

چه کسب و کارهایی وام می‌گیرند؟
شرایط لازم برای تخصیص وام به کسب‌وکارهای فعال روی سکوهای داخلی

طبق اعلام سازمان فناوری اطلاعات ایران، کسب‌وکارهایی مشمول دریافت تسهیلات خواهند شد که بیش از ۳۰ تراکنش در سه‌ماهه پایانی خود داشته باشند یا حجم تراکنش ماهانه آنها برای سه‌ماهه پایانی فعالیت‌شان روی سکوهای داخلی به بیش از ۱۵ میلیون تومان برسد. همچنین اگر کسب‌وکارهای فعال روی پلتفرم‌های داخلی بیش از هزار فالوور بر بستر سکوهای مشمول داشته باشند یا ماهانه ۱۰ آگهی در طول سه ماه پایانی فعالیت‌شان روی این بستر قرار داده باشند می‌توانند از این تسهیلات استفاده کنند.

https://pvst.ir/h56

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو