skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

شرکت هواپیمایی الجزیره کویت خدمت eSIM ارائه می‌کند

۴ بهمن ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

این هواپیمایی کویتی می‌گوید اولین شرکت در منطقه منا (خاورمیانه و شمال آفریقا) است که یک پیشنهاد eSIM را در اختیار مسافران می‌گذارد.

به گزارش پیوست، شرکت هواپیمایی الجزیره با همکاری 1GLOBAL، شرکتی که در حوزه خدمات eSIM و GSM فعالیت دارد، به مسافران خود اجازه می‌دهد تا برای کاهش هزینه‌های سفر خود به صورت مقرون‌به‌صرفه از طریق سیم‌کارت الکترونیکی ارتباط بگیرند.

سیم کارت الکترونیکی یا eSIM که از یک چیپ داخلی و بدون نیاز به سیم‌کارت فیزیکی برای برقرار ارتباط استفاده می‌کند اولین بار با روی آوردن اپل به این فناوری بر سر زبان‌ها افتاد و آیفون ۱۴ و ۱۴ پلاس در ایالات متحده تنها با این قابلیت و بدون پشتیبانی از سیم‌کارت فیزیکی روانه بازار شدند.

شرکت 1GLOBAL حالا امکان استفاده از فناوری سیم‌کارت الکترونیکی را به خدمت هواپیمایی الجزیره اضافه می‌کند. این فرایند با نصب QR کد و راه‌حل‌های وب تحت برند الجزیره آغاز می‌شود و در نهایت ادغام کامل آن را در اپلیکیشین این شرکت هواپیمایی مشاهده می‌کنیم.

به گفته این دو شرکت، همکاری در حوزه سیم‌کارت الکترونیکی برای مسافران و البته شرکت هواپیمایی مزایایی را به دنبال دارد. با فعال کردن رومینگ سیم‌کارت الکترونیکی 1GLOBAL، مسافران می‌توانند با هزینه کمتری ارتباط خود را برقرار کنند. همچنین کاربران در بیشتر کشورها از پوشش با کیفیت 5G و 4G و طرح‌های اینترنت به‌صرفه برخوردار می‌شوند.

این راه‌حل ارتباطی قرار است در کانال‌های مختلف ارتباطی از جمله شبکه اجتماعی، مجلات داخل هواپیما، تایدیه ایمیل و محتوای تبلیغاتی داخل فرودگاه تبلیغ شود.

الجزیره نیز امیدوار است با ارائه این خدمت سطح وفاداری کاربران خود را افزایش داده و به درآمد بیشتری برسد. با این حال عملکرد رقبا احتمالا تاثیر به‌سزایی بر بازدهی و موفقیت این طرح دارد.

https://pvst.ir/h1v

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو