skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

حرکت اول از جاجیگا خارج شد

سمانه سمیع تحریریه

۲۳ دی ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

تاریخ به‌روزرسانی: ۲۴ دی ۱۴۰۲

مالکیت جاجیگا تماما به بنیانگذاران برگشت و حرکت اول از استارت‌آپ جاجیگا خارج شد.

به گزارش پیوست حرکت اول،  پس از۳ سال از ترکیب سهامداری جاجیگا خارج شد.حرکت اول به عنوان سرمایه گذار خطرپذیر گروه همراه اول در مرداد ماه سال ۹۸ در دوران کرونا و با وجود ریسک‌های پیش روی استارت‌آپ‌های حوزه گردشگری با خرید ۲۰ درصد سهام جاجیگا در این استارت‌آپ مشارکت کرد.

روابط عمومی حرکت اول در مطلبی در این باره اعلام کرده است: در این چند سال جاجیگا همواره جز موفق‌ترین استارت‌آپ‌های حرکت اول بوده است.

با رشد چشمگیر جاجیگا و تبدیل شدن آن به یکی از دو بازیگر اصلی صنعت بازار اجاره آنلاین اقامتگاه، اهداف مالی سرمایه گذاری که در افق ۵ساله حرکت اول ترسیم شده بود، در بازه زمانی ۳ساله محقق

شد و در واقع این رشد مدیون زحمات بابک سهرابی و تیم پرتلاش و چابک جاجیگا است.

در مسیر خروج پیشنهادات متعددی از همکاران و بازیگران بزرگ صنعت داشتیم اما با توجه به تمایل و ترجیح بنیانگذاران، اولویت را با صاحبان اصلی کسب و کار دانستیم و در این بیانیه با افتخار اعلام می‌کنیم که سهام حرکت اول در جاجیگا توسط بنیانگذاران خریداری شده و حرکت اول خروجی موفقیت آمیز را رقم زده است.در حرکت اول توانمند سازی اکوسیستم از طریق تزریق سرمایه و تسهیلگری در رشد و نه تصاحب کسب و کار همواره اولویت داشته و امید است اقداماتی از این دست به افزایش انگیزه کارآفرینان توانمند در ایفای نقش در این اکوسیستم یاری رساند.

در پایان حرکت اول به ادامه همکاری با جاجیگا هم اشاره کرده است و اعلام کرده: خروج حرکت اول به معنی پایان همراهی ما با جاجیگا نخواهد بود و امیدواریم هم افزایی شکل گرفته بین این استار‌ت‌آپ موفق با خانواده بزرگ همراه اول ادامه دار باشد.

بابک‌ سهرابی هم‌بنیان‌گذار جاجیگا هم در توییتی به خروج حرکت اول اشاره کرده است:

و این تعامل سه ساله را به نفع هر دو شرکت ارزیابی کرده و همچنین آورده است جاجیگا از پیشنهادات جدید و جذاب سرمایه‌گذاری استقبال می‌کند.

https://pvst.ir/gxv
سمانه سمیعتحریریه

  همه‌چیز از یک مطلب به اسم «اسپایدرزن» که در دوره ارشدم نوشته بودم شروع شد. درحالی که ۱۰ سال کارمند آژانس هواپیمایی بودم در همان روزها احساس کردم چقدر نوشتن را دوست دارم. از دی ۹۸ با کار در آژانس روابط عمومی پرسش و تولید محتوا شروع کردم. بعد از مدتی نوشتن بخش شرکت‌گردی پیوست را به عهده گرفتم و حالا خبرنگار ثابت پیوستم و دقیقا اینجا و در همین نقطه احساس می‌کنم از اینکه به پیوست، پیوستم خوشحالم.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو