skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

گزارش عملکرد سازمان نصر تهران در مجمع عمومی ارائه شد برخی از حاضران در مجموع عمومی خواستار به تعویق افتادن انتخابات مشاوران شدند که با آن موافقت نشد

علی مومنی علی مومنی نویسنده میهمان

۲۸ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۲ دقیقه

 مجمع عمومی سازمان نظام صنفی‌ رایانه‌ای استان تهران با ارائه گزارش‌هایی در خصوص عملکرد سازمان در یک سال اخیر برگزار شد. در این جلسه عده‌ای از حضار خواستار تعویق انتخابات مشاوران سازمان شدند که با آن موافقت نشد.

به گزارش پیوست، مجمع عمومی عادی نوبت دوم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، امروز (۲۸ آذر ۱۴۰۲) در سالن شهید قندی وزارت ارتباطات برگزار شد. در ابتدای این مجمع، مسعود مرتضوی به عنوان رئیس برگزیده شد و مسعود معزی‌نیا، هدی حمزه‌لو و افشین نیکان نیز به عنوان دیگر اعضای هیات رئیسه مجمع انتخاب شدند که نیکان در ادامه از حضور در هیات رئیسه انصراف داد.

عده‌ای از اعضای حاضر نصر تهران به عضویت ۵۰۰ عضو مشاور در سازمان در فاصله ۳ روز مانده به انتخابات اعتراض کردند. آنها بیان کردند دبیرخانه سازمان نظام صنفی رایانه‌ای توانایی بررسی مدارک و صلاحیت این افراد را ندارد و عضویت آنها به نوعی مشکوک بوده‌ است.

آیدین عدالت، عضو هیات مدیره دوره ششم نصر تهران و رئیس رسته سخت‌افزار از جمله این افراد بود که درخواست کرد انتخابات مشاوران به تعویق بیفتد. او باور داشت مدارکی از شیوه عضویت این افراد وجود دارد که بعد از انتخابات مشاوران، قطعا می‌تواند منجر به ابطال آن شود. افشین نیکان پس از شنیدن این انتقادات از هیات رئیسه مجمع عمومی انصراف داد.

علیرضا کشاورز جمشیدیان، دبیر سازمان نصر تهران نیز در پاسخ به انتقادات مطرح‌شده از عملکرد دبیرخانه دفاع کرد و گفت عدالت در این خصوص پیش‌داوری می‌کند، در حالی که این وظیفه بر عهده هیات نظارت است. اگر هم خطایی رخ داده باشد در حدی نیست که در نتیجه انتخابات اثر بگذارد. او اعلام کرد حاضر است دیتابیس سازمان را در اختیار همه قرار دهد تا شبهات در این خصوص برطرف شود.

در ادامه فرهاد کرم‌زاده، خزانه‌دار گزارشی از فعالیت‌های مالی سازمان در سال مالی منتهی به شهریور ۱۴۰۲ ارائه کرد. یکی از اعضای حقیقی سازمان نیز انتقاداتی در خصوص هزینه‌کرد مالی سازمان مطرح کرد که کرم‌زاده پاسخ این انتقادات را داد و اعلام کرد تمامی گزارش‌های مالی هیات مدیره به تایید بازرس و حسابرس رسیده است.

اعضای مجمع در این جلسه تصمیم گرفتند ۱۵ درصد به حق عضویت سالانه اعضا اضافه شد. همچنین قرار شد پیشنهادات در خصوص اصلاح آیین‌نامه‌ها تجمیع شده تا در مجمع بعدی به آنها رسیدگی شود.

انتخابات دوره هفتم سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران از ساعت ۱۱:۳۰ امروز آغاز شده و تا ساعت ۱۸:۰۰ ادامه خواهد داشت.

https://pvst.ir/gp8
علی مومنی
علی مومنینویسنده میهمان

  در دانشگاه علامه اقتصاد خوانده‌ام با اینکه هیچ گاه عاشق آن نبودم. اولین بار در میانه دوره کارشناسی بود که در یک دوره چند ساعته روزنامه‌نگاری اقتصادی شرکت کردم که البته آورده‌ای نداشت اما سودای روزنامه‌نگار شدن را به سرم انداخت. حالا در پیوست می‌نویسم و حوزه‌‌های مورد علاقه‌ام اینترنت، اقتصاد دیجیتال و عرصه‌هایی است که اینها به عالم سیاست گره می‌خورند.

  تمام مقالات

  0 نظر

  ارسال دیدگاه

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  *

  برای بوکمارک این نوشته
  Back To Top
  جستجو