skip to Main Content
محتوای اختصاصی کاربران ویژهورود به سایت

فراموشی رمز عبور

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ عضو شوید

ثبت نام سایت

با شبکه های اجتماعی وارد شوید

عضو نیستید؟ وارد شوید

فراموشی رمز عبور

وارد شوید یا عضو شوید

جشنواره نوروزی آنر

بیشترین سهم بازار جی‌پلاس برای مانیتور است

۲۸ آذر ۱۴۰۲

زمان مطالعه : ۳ دقیقه

مانیتورهای جی‌پلاس بیشترین سهم بازار را در این برند به خود اختصاص داده‌اند. بعد از مانیتور، تلویزیون بیشترین سهم را در بازار دارد. این برند برنامه‌های بلند مدتی برای تولید موبایل در کشور دارد.

به گزارش پیوست، در نشست خبری رونمایی از آخرین دستاوردهای جی‌‌پلاس، صنایع فناوران گلدیران مدیا به‌عنوان یکی از بخش‌های شرکت گروه توسعه گلدیران معرفی شده است که به تولید سخت افزار، مانیتور و غیره می‌پردازد.

میترا مهاجری، مدیربازایابی جی‌پلاس در پاسخ به خبرنگار پیوست درباره تولید سخت‌افزار و مانیتور گفت: برند جی‌پلاس در حوزه سخت‌افزار کیفیت بسیار بالایی دارد و سهم بازار بالایی را به خود اختصاص داده است. بسیاری از مشتری‌های B2B مثل بانک‌ها و ادارات مصرف‌کننده مانیتورهای ما هستند. فرایند تولید مانیتور در ایران شروع شده است. این کالا از جهت کیفیت و قیمت آزمون شده است و قابل رقابت با سایر برندها است.

مهاجری درباره رقابتی بودن کالای مانیتور در کشور گفت: یکی از رقبای اصلی ما قاچاق کالا است. مصرف‌کننده‌ای که مانیتور قاچاق می‌خرد بیمه و خدمات پس از فروش دریافت نمی‌کند، اما برند داخلی مثل جی‌پلاس بیمه و گارانتی ارائه می‌دهد. حتی اگر قیمت کالای وارداتی کمتر یا هم‌ردیف داخلی باشد، اما باز هم ارزش‌افزوده‌ای به مصرف‌کننده ارائه نمی‌دهد.

در نشست خبری گلدیران گفته شد فروش این شرکت در سال ۲۰۲۲ معادل ۴۳۰۰ میلیارد تومان بوده که نسبت به سال قبل از آن ۴۳ درصد رشد داشته است. کامشاد فتحی، مدیر کسب‌وکار جی‌پلاس درباره تنوع محصولات جی‌پلاس گفت: به‌صورت کلی، ۵۶ محصول در ٩٣ مدل داریم و در سال ۲۰۲۴، ۱۸ مدل به محصولات‌مان اضافه خواهیم کرد.
به گفته فتحی، تلویزیون بعد از مانیتور، بیشترین سهم بازار را دارد. یک بخشی از کالاهای وارداتی قاچاق است اما سهم بازار محصولات خانگی و صوتی تصویری ١٠ تا ١٣ درصد است.فتحی اشاره کرد که این شرکت صادرات ندارد اما در آینده برنامه‌هایی برای این حوزه دارد.

مدیر کسب‌وکار جی‌پلاس گفت: باوجود اخباری که در حوزه آزادسازی واردات لوازم خانگی وجود دارد ما این امر را به نفع مصرف‌کننده و شرکت‌‌ها می‌دانیم زیرا بازار رقابتی‌تر می‌شود و کیفیت کالاها افزایش می‌یابد. درحال حاضر عمده قطعات ما چین وارد می‌شود.

فتحی اشاره کرد که بحث اینترنت اشیا را در آینده خواهیم داشت و کالاهایمان را به تکنولوژی روز دنیا مجهز خواهیم کرد.

در ادامه امیر درویش مقامی، عضو هیئت مدیره گلدیران درباره تولید موبایل گفت: قبلا گروه مربوطه تولید موبای داشتند و الان هم در آینده برنامه‌هایی را خواهیم داشت.

او درباره کیفیت محصولات گفت: جی‌پلاس چک لیست ال‌جی و استانداردهای جهانی را تیک می‌زند.
مجید زاهدی، مدیر فروش توضیح داد که اگر واردات آزاد هم شود ما محدودیتی نداریم زیرا ما یک شرکت بازرگانی هستیم اما توانایی و زیرساخت ما روی تولید است.
به گفته زاهدی گلدیران درحال حاضر با بانک مهر و بانک رفاه قرار داد برای پرداخت اقساطی دارد و در بلند مدت بانک ملی هم اضافه می‌شود.

گروه توسعه گلدیران به‌صورت مستقیم ٢۴٠٠ و غیرمستقیم ۱۳ هزار نیرو دارد و به تازگی کنار گارانتی، خدمات بیمه را هم ارائه داده است.

https://pvst.ir/gp7

0 نظر

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

برای بوکمارک این نوشته
Back To Top
جستجو